ANDROID HALAY OYUNU

Sponsorlu Bağlantılar

coursebook

Üye
    Konu Sahibi
ANDROID HALAY OYUNU
Halay sizi çağırıyor !!
Halayda iddialı mısınız? Halay denince insanların aklına ben gelirim mi diyorsunuz? Sıradan oyunlardan sıkıldınız mı? O zaman bu oyun sizin için geliştirildi demektir!! Halay oyunuyla tanışın!!

Müziğinizi seçin ve bütün insanları toplayıp en görkemli halayı oluşturun ancak bunu yaparken karşınıza çıkacak olan engellere dikkat etmelisiniz. Ritme ayak uyduramadığı için halaydan attığınız sarhoş, halaya şişe fırlatıp halayı bozarak sizden intikam almaya çalışıyor. Ona mendilinizle karşılık verin!! Ekran üzerinde sarhoşa doğru dokunursanız mendili ona doğru fırlatabilirsiniz.

Butonlar ile halayınızı sağa,sola, yukarı ve aşağı yönlendirin. Masa, duvar ve kendi halayınıza çarpmamaya dikkat edin. Unutmayın hareket ettiğiniz yönün tersini gösteren butona dokunursanız halay yön değiştirecek ve sondaki kişi mendili eline alarak halaybaşı olacaktır.

Harita üzerinde çıkan mendilleri toplamayı unutmayın, kırmızı mendili alırsanız 10 saniye için daha fazla atış hızına, yeşil mendili alırsanız 10 saniye için daha yüksek bir atış menziline sahip olacaksınız.

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
:D

kralberk13

kralberk13

Üye
bu oyunun symbian sürümü vardı o daha güzeldi teşekkürler

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Ya millet işsiz yada işsiz :)

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

Emre

Üye

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve H0lligan
Rygebin

Rygebin

Üye
Troll geliştirici de varmış :ehe

• Beğen

H0lligan

Üye
Terbiyeli aile çocuğuyuz çekmiyoz biz. :ehe

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Eline sağlik arkadasim . yilan uyununa benziyor oyun . sirf turk gelistiricilere destek amacli yukledim.

H0lligan

Üye
Hocam aslına bakarsanız fikir sıra dışı. :D
Sırf fikir için 5yıldız verdim ama grafikler geliştirilmeli. :)

coursebook

Üye
    Konu Sahibi
Hocam aslına bakarsanız fikir sıra dışı. :D
Sırf fikir için 5yıldız verdim ama grafikler geliştirilmeli. :)
tesekkurler, evet ben de katiliyorum, modelleme konusunda hazir kullanmadim, bu konuda yeniyim. İlerde gelistirmeyi dusunuyorum, grafikler bu versiyondan cok farkli olacaktir.

• Beğen

devrimsel

Üye
Halay sizi çağırıyor !!
Halayda iddialı mısınız? Halay denince insanların aklına ben gelirim mi diyorsunuz? Sıradan oyunlardan sıkıldınız mı? O zaman bu oyun sizin için geliştirildi demektir!! Halay oyunuyla tanışın!!

Müziğinizi seçin ve bütün insanları toplayıp en görkemli halayı oluşturun ancak bunu yaparken karşınıza çıkacak olan engellere dikkat etmelisiniz. Ritme ayak uyduramadığı için halaydan attığınız sarhoş, halaya şişe fırlatıp halayı bozarak sizden intikam almaya çalışıyor. Ona mendilinizle karşılık verin!! Ekran üzerinde sarhoşa doğru dokunursanız mendili ona doğru fırlatabilirsiniz.

Butonlar ile halayınızı sağa,sola, yukarı ve aşağı yönlendirin. Masa, duvar ve kendi halayınıza çarpmamaya dikkat edin. Unutmayın hareket ettiğiniz yönün tersini gösteren butona dokunursanız halay yön değiştirecek ve sondaki kişi mendili eline alarak halaybaşı olacaktır.

Harita üzerinde çıkan mendilleri toplamayı unutmayın, kırmızı mendili alırsanız 10 saniye için daha fazla atış hızına, yeşil mendili alırsanız 10 saniye için daha yüksek bir atış menziline sahip olacaksınız.

Hocam programlama için okula mi gittiniz yoksa internet kitap vb kaynaklardan mi ogrendiniz ?