Android hakkında bi kaç soru??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pisi90

Üye
    Konu Sahibi
Android hakkında bi kaç soru??
Merhaba arkadaşlar size bişey sormak istiyorum bu androidli telefonlarda android için yazılmış tüm oyun ve uygulamalar yüklenebiliyormu ben samsung galaksi s almayı düşünüyorumda bu telefon nasıl bi telefon ? bu soruyu neden sordum bi oyunda gördüm şu modelleri destekliyor diye yazıyorduda. şimdiden tşkler

PriZm

PriZm

Üye
Povervg apk dosyalı olan bütün oyunlar çalışır:) hemde kasmadan:)

pisi90

Üye
    Konu Sahibi
hocam Povervg apk ne demek tam olarak açıklayabilirmisiniz bu symbian gibi ayrı bi sistem mi yani symbian v3 var v5 var s3 var onun gibi bişeymiş ne işe yarıyor yani

allele

allele

Üye
nokia ya android yükleyebilen varmı? nokianın bir modeline anroid yüklenmiş bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim n8 yüklemeyi düşünüyorum.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
hocam Povervg apk ne demek tam olarak açıklayabilirmisiniz bu symbian gibi ayrı bi sistem mi yani symbian v3 var v5 var s3 var onun gibi bişeymiş ne işe yarıyor yani

PowerVR Galaxy S in işlemcisinin adı. Arama yaparken o işlemciye uyumlu oyunları arayacaksın.

nalcam22

nalcam22

Üye
nokia ya android yükleyebilen varmı? nokianın bir modeline anroid yüklenmiş bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim n8 yüklemeyi düşünüyorum.
İmkansız gibi bişey n8 kaldırmaz ayrıca.ama n9 da androıd olcak diye palavralar dolanoyı ortada

oguzhantasdemir

oguzhantasdemir

Üye
bin tl samsung s e verene kadar bu ilandaki telefonu tercih ederim her türlü ondan üstün

----------Eklendi @ 21:37:12 ---------- Yazıldı @ 21:35:10 ----------

hem sense 3.0 resmi olarak çıkmak üzere

PriZm

PriZm

Üye
veya ideos x5 de alabilir:) 1 ghz işlemci ve gpu amoled plus ekran dışında fark yok.hem fiyatıda çok uygun hemde en az htc kadar kaliteli:)

61semih

61semih

Üye
marketten veya forumlardan oyunlar uygulamalar rahatca bulursun %99 nu da calıstırır (tegra tabalılar harıc zaten cok az)

karayel90

karayel90

Üye
nokia n900 e android emulatorü yüklenip android uygulamaları açılabiliyor bide bazı programlar belli versiyon ve üstü istyebiliyor örnek puffin browser 2.2 ve üst versiyonlarda çalışıyor

pisi90

Üye
    Konu Sahibi
tskler arkadaşlar

allele

allele

Üye
İmkansız gibi bişey n8 kaldırmaz ayrıca.ama n9 da androıd olcak diye palavralar dolanoyı ortada
n9 çıktı bile o Windows Phone 7 kullanıyor
android kullanmıyor ama duyduğuma göre nokia 5800 yüklenmiş nasıl yapıldığını merek ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...