İpucu Android Ekran Kilit Desenini mi Unuttunuz? Çözümü burada…

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Android Ekran Kilit Desenini mi Unuttunuz? Çözümü burada…
Android'de kullanılan ekran kilit deseni oldukça kullanışlı bir güvenlik sağlıyor. Ama ya bu deseni unutursak? Veya fazla yanlış denemeden dolayı bloke olursa?
İşte bu gibi durumlarda çözümlere başvuruyoruz. :)

1. çözüm: Yama uygulamak. Bu yama yüklendikten sonra Kilit Desenine çizdiğiniz her şekil kabul edilir ve kilit açılır.
Deseni kapatıp tekrar açtığınızda bu durum düzelir.

Ayrıca bu yöntem Ekran Kilit PIN'i içinde kullanılabiliyor.

Not: Bu yama CWM Recovery menüsünden yüklenmektedir.

İndirmek için Tıklayın

2. çözüm: Formatlamak. Telefonumuzu recovery menusunde açiyoruz. wipe data / wipe cache yapiyoruz. Artik telefonumuz formatlanmiş olacak. Açtiğimizda kilit kalkmiş olur. Ama yüklediğiniz oyun ve uygulamalar silinmiş olur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve yaren_dede

UpOneTR

UpOneTR

Üye
O yamam tam olarak ne biraz açıklarmısın
Nasıl yani her çizileni kabul edicek o zaman güvenlik nerede ?

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
O yamam tam olarak ne biraz açıklarmısın
Nasıl yani her çizileni kabul edicek o zaman güvenlik nerede ?
Bu yama şifreyi unutursak uygulanir. Yani şifreyi unutunca güvenliğe ne ihtiyacin olur? Her çizilen kabul edilecek. Daha sonra sen tekrar şifreni değiştirirsin. :oke:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bu yama şifreyi unutursak uygulanir. Yani şifreyi unutunca güvenliğe ne ihtiyacin olur? Her çizilen kabul edilecek. Daha sonra sen tekrar şifreni değiştirirsin. :oke:
Ha pardan:D
Ben surekli kalacak anladım :D
Her teefon için olur mu o yama

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Sistem
Onu cwm ile yukleyince kilit ekranını Kaydırma olarak değistiriyoma size şekil varmis gibi gösteroyo :D
Güzel bi sistem
Evet sistem gayet güzel. Arkadaş unutmuştu. Onun telefonda denemiştim. :D

harun145

Üye
peki recovery menüsünden nasıl yüklenir bu konuda da bi yardımcı olurmusunuz dosya zip uzantılı mesela nasıl yapabiliriz.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
peki recovery menüsünden nasıl yüklenir bu konuda da bi yardımcı olurmusunuz dosya zip uzantılı mesela nasıl yapabiliriz.
Cwm yüklü ise telde bunu bilmeniz gerek bilmiyorsaniz cwm yüklü değildir telefonunuzda

harun145

Üye
anlatmak istediğim tabletlerde falan hafıza kartına yüklüyorduk sonra recovery menüsünden yükleme yapıyorduk bu da öyle birşeymi acaba?

Kimliksiz12

Kimliksiz12

Üye
Paylaşım İçin :tşk: Yararlı Konu :) Bu Arada Abim Desen Koymuş Gıcıklığına Telefona 1.Çözümdeki Programla Açtım Teşekkürler :) Şimdi Abim Deseni Açmaya Çalışıyor :D :D

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım İçin :tşk: Yararlı Konu :) Bu Arada Abim Desen Koymuş Gıcıklığına Telefona 1.Çözümdeki Programla Açtım Teşekkürler :) Şimdi Abim Deseni Açmaya Çalışıyor :D :D
:hmmm bir şey sorucam 1.çözümle açabilmek için bunu daha önceden telefona indirmen gerekir. Deseni bilmiyorsan nasil telefona indirdin? :hmmm

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk:

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

2463912