Android download program tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

akilli55

akilli55

Üye
    Konu Sahibi
Android download program tavsiyesi
Arkadaşlar bildiğiniz gibi sabit internet hatlarında gece 02:00 ile 08:00 arasında akk kalkıyor. Bende bu saatlerde android telefonlarda downloadı otomatik başlatıp indirecek bir program arıyorum. Yani saat 02:00 olduğunda indirmeye başlayacak veya hangi saatte istiyorsam o saatte download aktif olacak.

Böyle test edip, kullanışlı olduğundan emin olduğunuz program bildiğiniz var mı?

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Ne indirmek istediğini anlamadım ben ama ? Yani kısıtlama programı mı istiyorsun google playin istediğin saat dışında hiçbir güncelleme yapamamasını mı?

akilli55

akilli55

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir dosyayı indirmek, farketmez yani. google play filan değil. normal indirme.

ANIL

ANIL

Admin
Bu uygulamayı kullanabilirsin. Ücretsiz ve ücretli versiyonu var.

akilli55

akilli55

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamayı kullanabilirsin. Ücretsiz ve ücretli versiyonu var.

onu denedim. test ederken planlama bolumunde ayarlari yapiyorum, çalisiyorç geceye ayarliyorum ama sabah baktigim hicbiri inmemiş oluyor. baska program tavsiye lütfen

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
onu denedim. test ederken planlama bolumunde ayarlari yapiyorum, çalisiyorç geceye ayarliyorum ama sabah baktigim hicbiri inmemiş oluyor. baska program tavsiye lütfen
Telefonun deep sleep denilen bir duruma geçtiği için olabilir. Bu durumu kernel ile custom rom ile çözebilirsin ama sadece bunun için yapar mısın bilmem.

Üst Alt