Android dosya kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa3447

Üye
    Konu Sahibi
Android dosya kurtarma
Öncelikle merhabalar,
benim sorunum şu ki yurtdışı gezimden sonra tüm resimlerimi kaybettim, ve onları geri almak için mümkün bir şekilde önerebileceğiniz tüm programları denedim ( wondershare,data recovery, recovermyfiles .. ) ama hiç biri olmadı, çünkü resimler internal storage da kayıtlıydı yani bilgisayarda usb disk olarak görmüyor yoksa recoverymyfiles ten kurtarabilirdim. wondershare gibi android kurtarma programları facebooktaki resimleri ve profil resimleri çıkartıyor yani 2-3 hafta önce sildiğim bir tane resmi bile bir türlü geri getiremedim.. benim telefonum Turkcell t50 ve hafıza kartı takılmıyor, yani telefondan veri kurtarmak istiyorum, daha önceki telefonum samsung s2 yani hafıza kartıyla alakası yok, sadece usb disk olarak görmediği için veri kurtarmak imkansız. sizlere sorayım dedim, ne olur biri yardım etsin.
Saygılarımla

kralberk13

kralberk13

Üye
@H0lligan @cihanata @Mesut Aktaş

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu işini görebilir belki.
Dosya ekte rar dan çıkartıp kur 1GB sınırı var sonra silip yine kursan da satın almadan daha fazla sını kurtaramıyorsun.

Adminlere not: Full yada crackli program değil demo.

edit: formatlamadın dimi ? :ehe Format la gidenleri kurtaramıyorduk sanırım.

Ekli dosyalar

mustafa3447

Üye
    Konu Sahibi

Bu işini görebilir belki.
Dosya ekte rar dan çıkartıp kur 1GB sınırı var sonra silip yine kursan da satın almadan daha fazla sını kurtaramıyorsun.

Adminlere not: fu ll yada crackli program değil demo.

edit: formatlamadın dimi ? :ehe Format la gidenleri kurtaramıyorduk sanırım.

arkadaşım teşekkür ettim de, android kurtarma bölümünü seçmeme rağmen, halen benim teli bulamadı Turkcell T50, lütfen bu değerli resimlerimi daha göremeyecekmiyim? :(

H0lligan

Üye
arkadaşım teşekkür ettim de, android kurtarma bölümünü seçmeme rağmen, halen benim teli bulamadı Turkcell T50, lütfen bu değerli resimlerimi daha göremeyecekmiyim? :(
USB Hata Ayıklaması açık mı ?

SHS

SHS

Üye
DiskDigger Pro yükle, android dosya kurtarma programı

harmless07

harmless07

Üye
Aynen benimde yaklasik 1000 fotograf ve 30-40 video silindi yardimci olursaniz sevinirim.

Üst Alt