Öneri Android de Rootsuz Uygulama içi reklamları engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Android de Rootsuz Uygulama içi reklamları engelleme
Android için root olmadan uygulama içindeki reklamları engelleyen uygulama var mı beyler ?

Trojan89

Trojan89

Üye
Uygulama için değilde tarayıcı üzerinden engellemek için rootsuz bir program önerebilirim.
Adblock Browser

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama için değilde tarayıcı üzerinden engellemek için rootsuz bir program önerebilirim.
Adblock Browser
Tarayıcı üzerinden önemli değilde uygulamalar için lazımdı yine de teşekürler

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Adguard kullanabilirsiniz cihazdaki bütün reklamları engeller ve root gerektirmez.
Forumda premium sürümü mevcut.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Deneyebilirsiniz ihtiyacın olmadığında kapatabilirsin sorun oluşturmaz.

denizbay1

Üye
Maalesef Adguard VPN bağlantısı olan cihazlarda çalışmıyor, daha doğrusu VPN'in bağlantısını kesiyor. Resmi forumunda da bu sorunun henüz giderilemediği belirtilmiş ayrıca. Proxy modunda kullanın denmiş ve eklenmiş; Tavsiye etmiyoruz! Proxy modunda kullandım ve programın işlevsiz olduğunu gördüm aynen.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Maalesef Adguard VPN bağlantısı olan cihazlarda çalışmıyor, daha doğrusu VPN'in bağlantısını kesiyor. Resmi forumunda da bu sorunun henüz giderilemediği belirtilmiş ayrıca. Proxy modunda kullanın denmiş ve eklenmiş; Tavsiye etmiyoruz! Proxy modunda kullandım ve programın işlevsiz olduğunu gördüm aynen.

Zaten kendisi vpn oluşturuyor, vpn olan cihazda normal olarak ağı kesip kendi oluşturacak bu çözülebilecek bir sorun değil uygulama bu şekilde çalışıyor.

Üst Alt