Android bölümüne MIUI alt bölümü

• 3 Ağustos 2014
  • 436 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilmeyenler için; MIUI, android'in görsel açıdan üst düzeyde farklılaştırılmış bir android tabanlı işletim sistemi diyecem de işletim sistemi kadar da farklı değil. Ama görsel olarak farklı bir işletim sistemi kelimesini hak edeiyor.

Aslında ben sevmiyorum, kullanmıyorum ama sırf bunun için her dilde bir sürü forum var. Bence android bölümüne genel bir MIUI alt bölümü açılabilir. Ben düşünüyorum, öyleyse varım diyorum ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum :ehe

Hatta yanına bir CM de açılabilir. Zaten şu an için ikisi kadar büyük bir şey yok. Ama CM, MIUI kadar da önemli değil, tabiki.

Yazan: Superfan
  2. Bence gereksiz. Zaten android yazılım bölümünde gerekli cihazlar için konular açılıyor bunun için.

Mobil cihaz ile gönderdi
    mürteza16 bunu beğendi.
  3. İşte orada MIUI ile ilgili fazla bir şey yok ama olsaydı da yani MIUI konularının babası olabilirdi. Yani bu Cyanogenmod gibi bir şey değil. Bu ayrı bir şey ya. Dandik MIUI ama MIUI işte.. :ehe

"Me You I" diyorum :op:

4. Her cihaz için tek çeşidi olan bir rom. Hani AOSP veya AOKP desen anlarım da MIUI için bence gereksiz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Bence de gereksiz. :D

6. Arkadaşların dediği gibi işletim sistemleri için geliştirici gruplarını da AOSP, AOKP, MIUI, Snapshot vs eklersek Android bölümünü çok karışacaktır.

7. konu sahibinin isteği üzerine :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/12/2018 - 08:44