Android Bildirim Çubuğuna Her Yerde Erişebilme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
Android Bildirim Çubuğuna Her Yerde Erişebilme
Tam ekran uygulamalarda da bildirim çubuğuna erişmemizi sağlayan bir programa ihtiyacım var. Smart Statusbar tam olarak istediğim program ama onda da hata var, program kurulduğunda ekranın sol kısmında yarım santimlik kısmı yukarıdan aşağıya dokunmatik ekranı devre dışı bırakıyor, bu nedenle kullanamıyorum.

Smart Statusbar'a alternatif tavsiye edebileceğiniz program var mı. Telefonum rootsuz

furkey

Üye
S3 te yukarıdan aşağıya çekince geliyordu ama şimdi cm10.1 e geçince mahrum kaldım o özellikten benim de ihtiyacım var ona açıkçası :/

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
    Konu Sahibi
S3 te yukarıdan aşağıya çekince geliyordu ama şimdi cm10.1 e geçince mahrum kaldım o özellikten benim de ihtiyacım var ona açıkçası :/

Sen Smart Statusbar uygulamasını bir dene derim, gerçekten güzel program da ekranın soldan yarı santimini devre dışı bırakıyor işte, klavyede Q harfine falan düzgün basamıyorum.
Belki sende bu sorunu yapmaz rahatça kullanırsın.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
:hmmm bi bakmak gerek

emreolol

Üye
yookki oyle bisey

Mcsilifke

Kapalı Hesap
Tablet gibimi diyosun dostum?

TheMadness

TheMadness

Üye

Ben geçici olarak omegadayım. Siyahkernelin yeni sürümü nisanda çıkacak. Beklemedeyim

custave

custave

Üye
..
bi bak ise yararmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt