Püf Noktası Android 4.3 Geç Uyanma Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

NobLe

NobLe

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.3 Geç Uyanma Çözüm
Merhaba Arkadaşlar bildiğimiz üzere geçen günlerde andoridin 4.3 sürümü galaxy s3 sürümlerine resmi güncelleme olarak geldi büyük bir heyecanla yükleyen samsung android takipçileri büyük bir hatayla karşı karşıya geldi. Bu hata Android'in kilit ekranın geç açılması. Uzun süre bunu araştırıp çözümü buldum. Çözüme geçelim hemen

——————————————————————————-

Öncelikle telefonumuzda geliştirici özelliklerini aktif ediyoruz

geliştirici özelliklerini ayarlardan cihaz hakkında bolumune girip yapım numarasına yazan yere 4-5 defa ust uste tıklıyoruz sonra bi geri gelip geliştirici seceneklerının acıldıgını goruyoruz

hemen geliştirici seceneklere girip

* Pencere Animasyon ayarı

* Geçiş Animasyon Ayarı

* Animator Süre Ölçegini Kapatıyoruz

telefonumuzun hızlı bir şekilde acılgıgını farkedıyoruz

bizzat kendım denedim test edilip onaylanmıstır

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Paylaşım için teşekkürler

black_man

black_man

Üye
Güzel azda olsa değişiklik var. Teşekkürler :)

nefretsiz

nefretsiz

Üye
4.2.2 de de calisiyor tesekkurler

NobLe

NobLe

Üye
    Konu Sahibi
bu yöntem genel olarak tüm sürümlerde çalışır. Sonuçta animasyon ayarını kısıyorsunuz. Aynı zamanda daha hızlı açılacaktır menü vs. :)

wufuk

wufuk

Üye
merhaba telefon görüşmesi yaparken sensör geç algılıyor 4.3 sürümünde telefonu kapatmak için 15 saniye kadar bekliyorum bunun için bişey varmı peki ?

black_man

black_man

Üye
merhaba telefon görüşmesi yaparken sensör geç algılıyor 4.3 sürümünde telefonu kapatmak için 15 saniye kadar bekliyorum bunun için bişey varmı peki ?
BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIIĞIM İÇİN YARDIMCI OLAMAYACAĞIM. TEŞEKKÜRLER.

NobLe

NobLe

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef yok. Telefonu 4.3'e güncellemek kötü bir fikirmiş bunu farkettim bu yüzden gittim Iphone 5S aldım. Herşeye tamam ama görüşmelerde geç algılama olayı beni deli etti.

black_man

black_man

Üye
Maalesef yok. Telefonu 4.3'e güncellemek kötü bir fikirmiş bunu farkettim bu yüzden gittim Iphone 5S aldım. Herşeye tamam ama görüşmelerde geç algılama olayı beni deli etti.
En iyisini yapmışsınız. Telefon hayatınızı kolaylaştıracağı yerde zorlaştırıyorsa tek çözümü daha iyisini temin etmektir. Sizinde yaptığınız gibi. Hayırlı olsun :)

Afşın

Afşın

Üye
Teşekkürler

Üst Alt