Uygulama Android 4.2 için en stabil ve kullanışlı tarayıcı?

Sponsorlu Bağlantılar

Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.2 için en stabil ve kullanışlı tarayıcı?
Android 4.2.2 cihazıma türlü türlü tarayıcı indirdim. Chrome eski sürümü olduğu içinmi yoksa telefon ram yetmediği içinmi bilmem ama sayfaları açarken "bu sayfa açılırken bir sorun yaşandı" tarzı bir hata veriyor ve sayfaları eksik açıyor bazı pencereleri açamıyor (pop-up mu deniyor bilmiyorum.) Sonra opera mini indirdim. Opera mini ise benim eski asha 303deki opera miniden bir farkı yok sadece facebook gibi sayfaları daha düzgün bir arayüz ile açıyor. Sonra normal vpnli opera indirdim. O da bir çok sayfayı açıyor rahatça ama bazı sayfalardaki videoları oynatmıyor ve bir takım arayüz hataları oluyor buna rağmen yavaş çalışıyor. Sonra UC Browser indirdim ama o da hiç çalışmıyor...
Her sayfayı doğru dürüst açabilen ve adam akıllı kasmadan çalışan bir tarayıcı arıyorum yardım edebilecek var mı? Şu an telefonumda az önceki saydığım bütün tarayıcılar yüklü. Bazıları başka sayfaları, bazıları başka sayfaları açıyor. Telefonumda yer sıkıntısı çekiyorum şuan...

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Telefon marka model söylesene. Kusura bakma da ram istemeyen tarayıcı opera mini biliyorum tek

Üst Alt