Android 4.0 la ilgili az bakin xperia neo v kullanicilari

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.0 la ilgili az bakin xperia neo v kullanicilari
Arkadaşlar 1 hafta önce sony ericsson xperia neo v aldimda ben bu telefonun içinde android 2.3.4 sürümünü gördüm kutuda 4.0 a güncellenir yaziyo güncellersem tam olarak hangi sorunlarla karşilaşabilirim sizce ..

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
telefon hakkında-yazılım güncellemeleri-kontrol et

hiçbir sorun yaşamazsın

hunter41

hunter41

Üye
ben kullanıyorum çok memnunum donma kasma vs yok

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
    Konu Sahibi
ben şimdi baya ağır oyunlar oynuyorum nova 3 gta3 bide asphalt 7 güncelledikten sonra bunlarda donma yapar dedikleri için güncelleyemiyorum ben donan telefonu sevmem bunun için donma yapar diyorsanız hemen söyliyin ki güncellemeyeyim

arsinlii

Üye
ben 4'e güncelleme yapmadan önce oynadığım oyunların nerdeyse hiçbirini şimdi oynayamıyorum. Ya açılmıyorlar ya da oynarken oyundan atıyor. Küçük çaplı oyunları rahat oynatıyor sadece

oleytoo

oleytoo

Üye
Oyun oynayan biriysen asla güncelleme derim ben menü geçişlerinde kasmalar da cabası

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
    Konu Sahibi
tmmm güncellemicem zaten oyunlarda kasıyorsa jelly bean ı beklicez yeni güncellemeyi

Euphoria-

Üye
SAKIN GÜNCELLEME ! BEN GÜNCELLEDİM PİŞMAN OLDUM GERİ DÖNDÜM, MENÜDE KASMALAR OYUNLARDA KASMALAR VS. HİÇ GEREK YOK 2.3.4 0.42 DE 1.8 oc OLARAK KULLANIYORUM TELEFON UÇUYOR.

mancukya

Üye
Arkadas ICS sürüm Gingerden daha hizli sebebide Grafik hizlandirma yapmasi. 30 kere forumlarda anlatildi bütün herseyi wipe yapmaniz gerektigi ve bazi programlarinda güncellenmesi gerektigi.
Oyunun kasma sebebi sadece tel ile alakasi yok özellikle Gameloft oyunlarindaki sorunlardan ve cracklardan meydana geliyor.
Birde kullandiginiz sd kart yazma okuma hizida önemli.
Ayrica orjinal rom ciktiktan sonra custom romlara yada rc sürüme kadar ulasmis cyanogen modslara merak edin birde telinizde es task menager ile baslangic programlarinin gereksizlerini kapatin.

cukuleaks

Üye
Sakın güncelleme!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt