Android 4.0.4 ROM Sonunda buldum.

Sponsorlu Bağlantılar

dragon3781

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.0.4 ROM Sonunda buldum.
Merhaba Arkadaşlar ;

Thundersnap 2.3 (By Evlovya Denen Paracı Zatın ROMU )

Romu tesadüfen bir yerden buldum ( Kaynak Link : )

Simdi Gelelim romumuza ;

Rom dosyası içerisinde : ROM + ROOT + CWM yukleme detaylıca dosyaları ve anlatımları ( Farsca PDF olarak Zaten bııyorsunuzdur rom + root + cwm olayını diğer mesajlarda mevcut anlatımı )

ROM Yukleme sonrası cıhaz farsça olmakta ve bazı uygulamalar belkı hata verebılır , bu sebeple buda romun YAMASI

Yükleme Aşamaları :

* İlk Önce Cihazınız Root lu olmalıdır.
* Root Sonrası CWM Recovery kurulmalıdır.
* Sonrasında ROM yüklenebilir.
* Rom yükleme sonrası YAMA yüklenebilir . ( Yama sonrası Klavye kayboluyor fakat Camera , Dil sorunları Tamamen düzeliyor. )
* YAMA sonrası LG G2 Klavye yüklenebilir.
* Google Haritalar Paket içinde yok
* Açılış animasyonu berbattı ( Bootanimation ) LG Animasyon yüklenebilir.
* Luck Patcher - Titanium Backup - Rom Toolbox Uygulamaları ile cihazda gerekli düzenleme temizlik işlemlerini yapabilirsiniz.
* Pure Performance sistem optimizasyon dosyasını yükleyerek azda olsa performans elde edebilirsiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bunlardır , umarım sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz cihazınıza.

Ben iki cihazada yükledim ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım , olurda bir aksilik yaşayan olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bu arada 3D uygulamalar , 3D camera vs tıkır tıkır çalışmaktadır arkadaşlar.

Ekran Fotoğtafları ise aşağıda mevcuttur. ( ICS yı bılmenızden dolayı fazla fotograf olayına gırmedım , işyerinde olmam sebebiyle kusuruma bakmayın.)

Antutu Skoru Mükemmel arkadaşlar : 11000 +- 500 Puan

Lütfen Konuyu P725 Forumlarında farklı platfomlarda paylaşalınki , isteyen arayan bulamayan faydalansın ...

Şu EKLOVYA denen şahıs 40 dolar bağış istemek neymiş belki anlar...

Cyavuz20

Üye
Romda türkçe dil varmı?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Adam sana beleş rom çıkarmak zorunda değil ama sen bari bi tesekkür ederdin keşke ! .

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora

Cyavuz20

Üye
Türkçe mi degilmi onu bilmek istiyorum. Tesekkur ederim yinede...

Üst Alt