Haber Android 11'in ilk betası 3 Haziran'da yayınlanacak


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Google, Android 11'in ilk beta sürümünün yayınlanacağı tarihi açıkladı. Android 11'in ilk betası 3 Haziran'da yayınlanacak. Android 11'in 2. betası Temmuz, 3. ve son beta Ağustos ayında yayınlanacak. Android 11'in final sürümü ise Eylül ayında yayınlanacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, TheNightMare. ve Sehir_Tilkisi
Sehir_Tilkisi

Sehir_Tilkisi

Üye
Ya arkadaş benim tele daha 10 gelmedi 11 çıkıyor 🤔 anlamadım. Telefonum redmi note 7 pro
 
  • Beğen
Tepkiler: 114448

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt