Android 10 pil yüzdesi nasıl gösterilir?


ANIL

ANIL

Admin
Android 10 işletim sistemi durum çubuğu ve hızlı ayarlar bölümünde bir kaç değişiklik barındırıyor. Bu değişikliklerden biri hızlı ayarlar bölümünde pil yüzdesinin gösterilmiyor olması. Android 10 pil yüzdesini bir kaç basit ayar ile geri getirebilirsiniz.

Screenshot_2019-09-12 How to get the battery percentage back on Android 10.png Screenshot_2019-09-12 How to get the battery percentage back on Android 10(1).png

İlk yöntem Ayarları açarak, Batarya bölümünden Pil Yüzdesi seçeneğini aktif etmek. Pil yüzdesini aktif ettiğiniz zaman durum çubuğunun yanına pil yüzdesi eklenir. Hızlı ayarlarda pil göstergesi görünmeye devam eder.

İkinci yöntem ise Device Healt Service hizmetini devre dışı bırakarak sadece pil yüzdesinin görünmesini sağlayabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, Ozan, MAERKEK ve 1 kişi daha


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt