[Andriy Sakhno] Mega Chater v1.09(0) S60v3/S^1/S^3 Signed


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Uygulama size üniversite, iş yerinde, evde, okulda ve başka yerlerde iletişim olanağı sağlar. Tüm mesajlar Bluetooth üzerinden iletildiğinden tamamen ücretsizdir. Sadece mevcut sohbet bulun veya kendiniz oluşturun ve arkadaşlarınızla konuşun. 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ
Metin MF

Metin MF

Üye
dersimli arkadaşa :tşk:
 
CABBAR

CABBAR

Üye
:tşk:
 
Pringles

Pringles

Üye
Teşekkürler abi :oke:
 
bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler
 
Jan

Jan

Üye
teşşekkürrlleerr =)
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt