Andre Santos'tan G.Saray açıklaması!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Andre Santos'tan G.Saray açıklaması!

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in Brezilyalı futbolcusu Andre Santos, mikro blog sitesi twitter üzerinden transfer açıklamasında bulundu.

Son günlerde adı Galatasaray ile anılan eski Fenerbahçeli, şu an için kendisine Türkiye'den gelen bir teklifin olmadığını söyledi.

Andre Santos yaptığı açıklamada, "Açıkça belirtmek isterim ki İstanbul'u çok seviyorum ve Fenerbahçe'ye saygı duyuyorum. Ama şimdilik hiçbir Türk takımından teklif almış değilim. Eğer birgün teklif alırsam, ailemle birlikte düşünüp en iyisine karar vereceğim." ifadelerini kullandı.

Arsenal'de menajer Arsene Wenger tarafından istediği şansları bulamayan sol bek oyuncusunun adı sezon başında da Galatasaray'ın gündemine gelmişti. Sarı-kırmızılı yönetim, Andre Santos için bir girişimleri olmadığını açıklamıştı.

Hakan Balta ve Albert Riera'nın sakatlanmasının ardından sol bek arayışlarına giren Galatasaray'da, transfer iddiaları sıcaklığını korurken; Andre Santos'un gelecek olan tekliflere yeşil ışık yakması Türkiye'ye dönebileceğinin sinyallerini verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...