.Ancelotti'den Ibrahimovic'e şaka yollu gönderme!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
.Ancelotti'den Ibrahimovic'e şaka yollu gönderme!
Paris Saint-Germain teknik patronu Carlo Ancelotti, yıldız oyuncusu Zlatan Ibrahimovic’in sezonun ilk yarısında Ligue 1’de 20 gol atma hedefini gerçekleştiremeyip 18 gol atmasını şaka yoluyla eleştirdi.

İsveçli yıldız son olarak deplasmanda 3-0’lık skorla kazandıkları Brest maçının ilk golünü atarak Ligue 1’deki gol sayısını 18’e çıkartmıştı.

Corsport’a sezon başlangıcında süper golcüsünün hedefinin daha yüksekte olduğunu ifade eden Ancelotti, “Cuma akşamı Brest maçında Zlatan’a kızdım. Onu soyunma odasına gönderdim ve ona, ‘Ibra bana 20 gole ulaşacağın konusunda söz vermiştin hala 18 goldesin.’ dedim. Sonra o bana, ‘Teşekkür ediyorum patron, seni endişendirdiğim için mutluyum.’ dedi” ifadelerini kullandı.

Oyuncusunu hayvana benzeten teknik adam, “Onun her zaman kazanma arzusu var. Onun gibi sadece gol attığı zaman galibiyet almanın önemli olduğunu düşünen birçok forvet oyuncusu tanıyorum.” şeklinde konuştu.

Ara transfer döneminde Daniele De Rossi veya Wesley Sneijder ile ilgili bir planlarının olmadığını söyleyen Ancelotti, “De Rossi Paris’e gelmeyecek. Eğer bir varsayım yapmak zorundaysak, o Roma’da yuvasında kalacaktır. Tatil için gelme ihtimalini saymazsak Sneijder de Paris’e gelmeyecek. Sneijder mükemmel bir oyuncu, onun karakterinde birçok oyuncuya sahibim.” diye konuştu.

Geçtiğimiz sezon bahar ayında şampiyonluğu kaçırdıklarını söyleyen teknik adam, “Şimdi ligde yeniden zirvedeyiz ve Şampiyonlar Ligi’nde yolumuza devam ediyoruz. Bu yıl çok sıkı çalıştığımız için bunlar gerçekleşti. Mourinho’nun durumu beni endişelendirmiyor. Benim için problem yok.” ifadelerini kullandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...