ana sayfa sağ menü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
ana sayfadaki sağ menü kişiselleşse güzel olmaz mı?
yani ben s60 3rd için yazılan son mesjları veya galeri yerine diğer konuları görmek istiorum.
herkes istediğini ön plana çıkarsa daha hoş olur bence
 


Ozan

Ozan

Admin
Tabiki güzel bir öneri teşekkürler ancak sadece bir kategoriyi takip etmek isteyen zaten ilgili forumda dolanarak, gayet iyi bir şekilde konuları daha yakından takip edebilmekte yani bu sağ taraftaki menünün değişimli opsiyon olması, pek işe yarayan birşey olmaz gibi, uğraşmanın yanında.

Ancak önerinizi dikkate alabiliriz , aklımda ...
 

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
tabii diğer arkadaşlarada sormak lazım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ömer talat katı
Diğer Windows İşletim Sistemleri Windows XP İçin Dock Programları
Cevap
0
Görüntüleme
122
ömer talat katı
Cevap
1
Görüntüleme
63
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt