Ana Ekranlarımız Nasıl Gözüküyor? Screenshot Alalım :)

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
Lumia 520
:ehe

• Beğen
Tepkiler: sekajmer
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bırakın sapığı arayanım bile yok (digiturk, reklam kampanyaları ve bankalar dışında) kafam rahat :) aa harbi digiturku engellesem mi? :D

sekajmer

sekajmer

Üye
bırakın sapığı arayanım bile yok (digiturk, reklam kampanyaları ve bankalar dışında) kafam rahat :) aa harbi digiturku engellesem mi? :D
beni sapık arıyor ya açtım dedim erkeğim ben mine orda ver onu bana diyor :D :D :D en son gece 3 te arayınca bende engelledim :D
beni de işi düşen arıyor

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Sabahtan beri beni dengesizin biri çaldırıp çaldırıp kapatıyor bu engelleme olayını aklıma iyi getirdin :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: sekajmer

tgoksen1

Üye
Buda kilit ekranı resmi
Yorumlarınızı bekliyor ve devamını esirgememenizi bekliyorum arkadaşlar
kişilerdeki ekin dörtkol mu :D :D D kaykayla kayan :sirit::sirit::sirit::sirit::gun1:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
O kim ya. yokmu arkadaşlar şöyle güzel bir ekran dizen
bundan daha güzeli oalbilirmi bu arada bu geçen yayınladıgım ss şuan bundan daha fazla program var olsun yenisini çekip koymak yorucu ve uzun sürer :)
L920 mim şuanki hali

İE den sonrakiler deneme amaçlı programın ne oldugunu ve kullanışlı olup olmadıgını denemem gerekn programlar ancak vakit olmadığı için deniyemiyorum :( telefonda çok program oldugu için biraz karışık

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Kafamda deli sorular. O değilde o
bundan daha güzeli oalbilirmi bu arada bu geçen yayınladıgım ss şuan bundan daha fazla program var olsun yenisini çekip koymak yorucu ve uzun sürer :)
L920 mim şuanki hali
çok uzun yukarılar güzel ama
İE den sonrakiler deneme amaçlı programın ne oldugunu ve kullanışlı olup olmadıgını denemem gerekn programlar ancak vakit olmadığı için deniyemiyorum :( telefonda çok program oldugu için biraz karışık
hocam o ekranın hali ne öyle ya upuzunma gerçekten super olmuş
Kafamda deli sorular. O değilde o

hocam o ekranın hali ne öyle ya upuzun

aSon anaekranım
L920 mim şuanki hali

ozkaner16

Üye
başlangıç ekranına resim nasıl koyuyorduk yani live tile a

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
L920 mim şuanki hali

Çok da gereksiz doldurmanın da bir anlamı yok, hem kasar hem de aradığın uygulamayı bulmak zorlaşır. maşallah doldurmuşsun, menüden farkı yok, ha orada durmuş ha menü de ?? :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye

Çok da gereksiz doldurmanın da bir anlamı yok, hem kasar hem de aradığın uygulamayı bulmak zorlaşır. maşallah doldurmuşsun, menüden farkı yok, ha orada durmuş ha menü de ?? :D
telefonda 170 tane uygulama olunca burda 11 sayfa varsa menüde 20 tane var aslında bunu ilk koydugumda yazmıştım bir yerden sonra kareler büyüyor hepsi sabit eczane kısmından sorna o programlar denemelik ne programdır ne işe yarıyor diye güzelse yukarı değilse çöpe gidiyor o yüzden yoksa o kadar fazla degil benimde bu arada insan alışıyor ama bir süre sonra şuan kısaltsam ne olur bilmiyorum bende çok garibime gider

PureFood

PureFood

Üye
Ufak bir uğraş sonucu...

eRdaL.

eRdaL.

Üye

Üst Alt