Ana Bant Sürümü Xxxx

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Ana Bant Sürümü Xxxx
arkadaslar s3 mini kullanıyorum ana bant sürümü xxxx nasıl çözücemve servis yok diyorservis yoku hallettim ana bantı nası halletıcem

Emre İlter

Üye
Arkadaşım,servis yok sorununu nasıl hallettin ? Mobil veriye bağlanabiliyor musun ?

sado_27

sado_27

Üye
usta sanırsam ınternetede baglanamıyorsun mobıl sebeke acık ama ınternet yok modem dosyası sılınmıs Ana bant ( modem demek ) sen sımdı telefonun rootlaman gerek daha sonra root explorerle root olan bolume gırıp orda modemfs yazan dosyaya benım sana lınkını verdıgım dosyaları rardan cıkar ve oraya kopyala yapıstır uzerıne yazılsın derse ok de sorun duzelecekdır

bu arada sorun devam ederse bılgılendır caresıne bakalım kolay gelsın :) aynı olay benımde basıma gelmıştı konu actım ama yardım edebılecek kımse cıkamdı :)
Yardım - Samsung S3 Mini Yardım Edicek Kimse Yokmu

Son düzenleme:

celu64

Üye
Teşekkürler sado_27 ustam. çok işime yaradı aynı sorun bendede vardı şimdi düzeldi.

senecen

Üye
sado_27 bende bu sorunu yaşıyorum ve vermiş olduğun dosyayı indirip deneyecem, olursa çooooook dua edecem olmazsa birazcık daha az dua edecem :P :)Ve oldu, sana çooooook çok dua ettim, Allah ne muradın varsa versin kardeş :) Hani yine iyisin aldın ayaküstü bayağı bi dua heeee :P :D

ibrahim dmr

Üye
ben
usta sanırsam ınternetede baglanamıyorsun mobıl sebeke acık ama ınternet yok modem dosyası sılınmıs Ana bant ( modem demek ) sen sımdı telefonun rootlaman gerek daha sonra root explorerle root olan bolume gırıp orda modemfs yazan dosyaya benım sana lınkını verdıgım dosyaları rardan cıkar ve oraya kopyala yapıstır uzerıne yazılsın derse ok de sorun duzelecekdır

bu arada sorun devam ederse bılgılendır caresıne bakalım kolay gelsın :) aynı olay benımde basıma gelmıştı konu actım ama yardım edebılecek kımse cıkamdı :)
Yardım - Samsung S3 Mini Yardım Edicek Kimse Yokmu

Ben yaptım düzelmedi kardeş. Başka bi çözüm önerin var mı?

sado_27

sado_27

Üye
uzun zamandır girmıyorum sıteye kuusra bkmayım dua edende etmeyendende ALLAH RAZI OLSUN

Üst Alt