Amigolarda açıklama: Çarşı'yı yeniden açabiliriz


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beiktaş'ın amigoları BJK TV'de günah çıkardılarÇarşı'yı kapattıkları için tepki aldıklarını vurgulayan amigolardan Alen ve Ayhan, "Çarşı'yı kapattık ama geri dönme aşamasındayız. Zaten biz biraz dinlenmek istemiştik" dediler. Kendileri hakkında birçok dedikodunun üretildiğini vurgulayan amigolar şöyle devam ettiler:
"Türkiye' de bize bu kadar değer verildiğini bilmiyorduk. Tüm taraftarlar ortak harekete etme imkanımız olursa biz de seve seve Çarşı'yı yeniden açarız. zaman zaman biz de hatalar yaptık. Beşiktaş için varız,beyaz sayfa açmaya hazırız."
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
863
hikmet366
Mazlum Somer
Cevap
12
Görüntüleme
1K
Mazlum Somer
>>impacter<<
Cevap
7
Görüntüleme
645
LAZOFLU
umitgul18
Cevap
5
Görüntüleme
205K
Kingmortall
Cevap
4
Görüntüleme
1K
esokmen


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt