AMIDuOS 2 Lollipop v2.0.6.8063 (Android Emülatörü)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
AMIDuOS 2 Lollipop v2.0.6.8063 (Android Emülatörü)
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Arkadaşlar, sitede aradım ama bulamadım. Bilmeyenler ve denemek isteyenler için bilgi amaçlı konu açıyorum. Dileyen googleden araştırıp indirebilir, ve deneyebilirler.

AMIDuOS 2 Lollipop Windows İçin Android Emülatörü Genel Görünüm için Kısa Bir Video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Özellikle BlueStacks uygulamasına çok benzerliği, sadeliği ve Lollipop uyumlu program yükleme desteği ön planda.

Bana göre daha cazip bir program olabilir, başkasına göre de tam işkence. Ama tavsiyem, eğer denedikten hemen sonra silmeye karar vermişseniz, işte burda size durun biraz daha kurcalayıp kullanın derim. Çünkü deneyip alıştıktan sonra seveceğinizi tahmin ediyorum.

Genel Bakış:
- Hem 64 hemde 32 bit desteği,
- Lollipop uygulama desteği,
- Bilgisayardaki Müzik, Belgeler, Resimler, Videolar ile ufak bir ayarlamadan sonra kolay bir şekilde entegre olabilme desteği ve daha fazlası.

Buyrun benim bilgisayarımdaki programın bugünkü ekran görüntüsü:

İnceleyip indirmek isteyenler resmi sitesine göz atabilirler, yada aşağıdaki indirme bağlantılarından kendinize uygun olanı tıklayıp indirebilirsiniz.

Öncelikle belirtmekte yarar var, aşağıdan indireceğiniz dosyalar, resmi sitesinden inmekte olup, deneme sürümüdür.

AMIDuOS Pro 2.0 (Lollipop)

Yüklemeden sonra karşınıza gelen kullanım yönergelerini dikkatli okuyup takip edin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: . . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Teşekkürler Hocam. Deneyeceğim ;)

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Biraz isimden kaybediyor gibi :)

sempaticafe

Üye
Teşekkür ederim.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Kurulumda hata veriyor yahu

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Benim ekran kartı kaldırmıyor sanırım :)

turancen

turancen

Üye
Bunu windows üzerinden kullanabilirmiyiz yoksa usb ile bot edipmi kullanıyoruz.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bunu windows üzerinden kullanabilirmiyiz yoksa usb ile bot edipmi kullanıyoruz.

Windows'a kurup öyle kullanabilirsiniz.
Ama uzun zaman önce kurduğum için tam emin olmamakla birlikte BIOS'ta ufak bir yapılandırması olabilir. Yinede emin değilim.
usb ile boot edilmesi gerekmiyor.
Teşekkür ederim.

:rica:
Kurulumda hata veriyor yahu

Hocam hata ekranını eklerseniz, belki bir fikir yürütürüz. Ama şunu diyebilirim. Bunun hem 32 hemde 64 bit sürümü var. İşletim sisteminize uygun olanı indirmeniz kurulumun daha sağlıklı gerçekleşmesine yol açacaktır.

turancen

turancen

Üye
Ben yükledim canavar gibi çalışıyor :) clash royale yükledim, ufak ekranda oynamanın keyfi bir başka :D binlerce oyunu yükleyebilirsiniz, ben yakında satın almayı düşünüyorum, :D şu anda nba jam oyununu yüklüyorum bakalım klavyede oynanacakmı

cihanata_1

cihanata_1

Üye
elinize sağlık süper konu olmuş:)

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Hocam hata ekranını eklerseniz, belki bir fikir yürütürüz. Ama şunu diyebilirim. Bunun hem 32 hemde 64 bit sürümü var. İşletim sisteminize uygun olanı indirmeniz kurulumun daha sağlıklı gerçekleşmesine yol açacaktır.
Zaten sisteme uygun olanu 64bit olanı yüklüyorum ama şöyle bir hata alıyorum ne yaptıysam olmuyor :tebessüm: R

Ekli dosyalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ferrariye Şahin Motoru Diyorsunuz :D

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Zaten sisteme uygun olanu 64bit olanı yüklüyorum ama şöyle bir hata alıyorum ne yaptıysam olmuyor :tebessüm: R

Aldığın uyarı şudur:
Could not download files from Internet= İnternetten dosyalar indirilemedi
Failed to download necessary files for DuOS-M installation.= DuOS-M kurulumu için gerekli dosyaları indirme, başarısız oldu.

Aldığın uyarı tam olarak budur.
Tekrar indirmeyi deneyin, veya farklı bir yerden indirin.
Kolay gelsin.

yaytas

yaytas

Üye
teşekkürler hocam deneyeceğim

Luck Star

Luck Star

Üye
Bluestacks'a alternatif tüm programları denedim ama yine onun kadar performans veremedi veya bir sürü uygulama yüklemek gerekektirdi. Bunu halen kullanan var mı nasıl iyi mi ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bluestacks'a alternatif tüm programları denedim ama yine onun kadar performans veremedi veya bir sürü uygulama yüklemek gerekektirdi. Bunu halen kullanan var mı nasıl iyi mi ?

Ben şu anda DuOS kullanıyorum. daha önce BlueStack yüklü idi kaldırdım.
DuOS'un en güzel özelliği sadece kullanırken açık kalır, kapattınmı işi bitmiştir. ve arkaplanda çalışmaz, PC'yi yormaz.
Şu anda bir video çekiyorum. DuOS'un genel görünümü ve arayüzü hakkında ön bilgi sahibi olmak isteyen, aşağıya birazdan ekleyeceğim videoyu izleyebilirler.

Video Linki:
İlk mesaja eklendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Ben şu anda DuOS kullanıyorum. daha önce BlueStack yüklü idi kaldırdım.
DuOS'un en güzel özelliği sadece kullanırken açık kalır, kapattınmı işi bitmiştir. ve arkaplanda çalışmaz, PC'yi yormaz.
Şu anda bir video çekiyorum. DuOS'un genel görünümü ve arayüzü hakkında ön bilgi sahibi olmak isteyen, aşağıya birazdan ekleyeceğim videoyu izleyebilirler.

Video Linki:
Video Hazırlanıyor....
Arkada çalışması deli ediyor beni zaten başka oyuna giriyorum kasma başlıyor sistem çok iyi bakıyorum açık. Kapatıyorum düzeliyor. Teşekkürler videoyu bekliyoruz :)

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Arkada çalışması deli ediyor beni zaten başka oyuna giriyorum kasma başlıyor sistem çok iyi bakıyorum açık. Kapatıyorum düzeliyor. Teşekkürler videoyu bekliyoruz :)

Kısa bir video oluşturulup, eklendi. İlk mesajda mevcuttur.

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Aldığın uyarı şudur:
Could not download files from Internet= İnternetten dosyalar indirilemedi
Failed to download necessary files for DuOS-M installation.= DuOS-M kurulumu için gerekli dosyaları indirme, başarısız oldu.

Aldığın uyarı tam olarak budur.
Tekrar indirmeyi deneyin, veya farklı bir yerden indirin.
Kolay gelsin.
Hocam neyin ne olduğunu ben de anlıyorum ama ne yapsam yine aynı :) Çeviri yapmanıza gerek yoktu :tebessüm:

Üst Alt