Amerika'dan S7 edge almak ?

Sponsorlu Bağlantılar

selcuktunc55

Üye
    Konu Sahibi
Amerika'dan S7 edge almak ?
Arkadaşlar bir akrabam ile S7 edge getirticem sim free dedi telefon için acaba bir sıkıntı yaşatır mı bilgisi olan paylaşır mı acaba hangi kod olmalı ve root filan yapmadan Türkçe dil desteği varmıdır.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Türkçe dil desteği olabilir, herhangi bir sıkıntı yaratmaz pasaport üzerine kayıt gerçekleştirirseniz.

selcuktunc55

Üye
    Konu Sahibi
Pasaport yaptırıcam zaten de biraz baktım da yok Verizon dan almış kapanmış yok tr dil yok bazı yazılar karşıma çıktı da kafam karıştı
Türkçe dil desteği olabilir, herhangi bir sıkıntı yaratmaz pasaport üzerine kayıt gerçekleştirirseniz.

kadikoy

kadikoy

Üye
problem olabilir :
Operatörlerin sattığı tellerde operatör logosu var ve sadece ingilizce dil yüklü maalesef Türkçe yok.Telefon üreticileri Operatörlere özel programlar yüklüyorlar,Avrupadaki operatörlere verilen tellerde de durum aynıdır.
Telefon satan mağazalardaki sim-free denen tellerde abd ve latin dilleri var.Global versiyon olanlarda ise herdil var.

selcuktunc55

Üye
    Konu Sahibi
problem olabilir :
Operatörlerin sattığı tellerde operatör logosu var ve sadece ingilizce dil yüklü maalesef Türkçe yok.Telefon üreticileri Operatörlere özel programlar yüklüyorlar,Avrupadaki operatörlere verilen tellerde de durum aynıdır.
Telefon satan mağazalardaki sim-free denen tellerde abd ve latin dilleri var.Global versiyon olanlarda ise herdil var.
Unlock bu ben şimdi görüştüm bakacak cihaza 250 $ a geliyor uygun sanırım biraz da ondan almak istedim :) global ise al dedim

Üst Alt