amcama bakın hele... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi

bak çocuğum pc başında o kdr durma mazallah yaş geçince bile amca gibi netkolik olursun snra aman Allah korusun vur çocuğum vur tahtaya vur...

:ehe:ehe

seni tutana aşk olsun :yuru

karizmaya bakk beee :islik

mservank

mservank

Üye
allah korusun:D

akula

akula

Üye
amcalar pek enerjikler

CEREN

CEREN

Üye

ben bu amcamı çok beğendim
yaşlanınca onun bayan versiyonu olcam:ehe
cool takılacam:D:D

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
:kop:koptum yaff süper resimler

xkadir61

xkadir61

Üye
:yuru

Salihyet

Salihyet

Üye
:ehe bendensin dayıı :D

in_dream

in_dream

Üye
ehtiyarlara bak , :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt