Amazon

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Amazon
Amazon'dan 100 dolara kulaklık alsam gumrukte takılır mı?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Herkes kulaklık alıyor yahu :d:

100 dolar olduğu için takılacaktır bu arada

0MG90

0MG90

Üye
Niye ki? 99 dolar olunca takılmıyor mu? :D
Takılmaz bence ama bir Google a sor

UpOneTR

UpOneTR

Üye
70 dolara kadar takılmıyo ama çogunluğu şansa kalmıştır diye biliyorum

0MG90

0MG90

Üye
Beats'lere bakayım bi o zaman

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kulaklık benim bir parçam artık. Dışarda onsuz yapamam. Yarın gidip kızılaydan ucuz bir tane alıcam yapacak bir şey yok

0MG90

0MG90

Üye
Kulaklık benim bir parçam artık. Dışarda onsuz yapamam. Yarın gidip kızılaydan ucuz bir tane alıcam yapacak bir şey yok
Sen en iyisi Aliexpress'ten 30-40 tane 2 dolarlık kulaklıklardan al iyi götürür onlar seni

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Ucuz alma, Grado al, kabloları süper. Asla bozulmaz. Ama izolasyon berbat.

abandonware

abandonware

Üye
€75 üzeri alışverişlerde %25 vergi kesiliyor diye okumuştum fakat ne kadar doğrudur bilemem. Kulaklık alacaksan D&R ve Apple Store'a bakmanı tavsiye ederim. D&R'da Beats'ler şuan indirimdeydi yanlış hatırlamıyorsam.

OPC

OPC

Üye
Ozi Marshall'ın bi' kulaklığı vardı kafa üstü sende ondan yoktu di mi?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
€75 üzeri alışverişlerde %25 vergi kesiliyor diye okumuştum fakat ne kadar doğrudur bilemem. Kulaklık alacaksan D&R ve Apple Store'a bakmanı tavsiye ederim. D&R'da Beats'ler şuan indirimdeydi yanlış hatırlamıyorsam.
Beats istemiyorum. Çok bas veriyor.
Ozi Marshall'ın bi' kulaklığı vardı kafa üstü sende ondan yoktu di mi?
Ben de Marshall'ın kulaklığı alacaktım. Onu soruyordum. :D Bende Akg Q460 var. Ama bir taraftan ses gelmiyor. Tanıdık eleltronikçiye bir gotursem mi acaba.

Üst Alt