Amazon Uygulaması Kargonun İçini Gösterecek!


BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Alışveriş devi Amazon, iOS kullanıcıları için uygulamasına yeni bir özellik ekledi.


Amazon, iOS uygulamasını güncellendi ve yazılıma Package X Ray adında yeni bir yetenek ekledi. Bu özellik Amazon'dan sipariş edilen paketi açmadan, iPhone'la içinde ne olduğunu gösteriyor. Alışveriş döneminin yaklaştığı dönemde, Amazon'un böyle bir atılım yapması şaşırtıcı değil.

Package X Ray'i kullanması oldukça basit. iPhone sahiplerinin Amazon uygulamasında, kamera simgesine dokunup, Package X Ray'i seçmesi yeterli. Barkod tarandıktan sonra telefonda, paketin içerdiği her şeyi gösteren bir pencere açılıyor. Kutuda birden fazla öğe olması da sorun değil. Uygulama paketin içindeki belirli olan öğeleri seçmeye izin verirken, ne kadar ödeme yapıldığı ve diğer detaylara ilişkin bilgileri de gösteriyor.

Kullanıcı gizliliği ne durumda? Amazon'un bu soruya cevabı var. Yayınlanan Youtube videosunda Amazon, "Sizin olmayan kutuların içini göremeyeceksiniz"diyor. Bunun sadece alıcıya mı yoksa Prime hesabına mı ait olduğu konusunda herhangi bir şey söylenmedi.

Video


Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

 

Ekli dosyalar

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Çok güzel bir özellik [emoji846]


#
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt