Amanında Kim Gelmiş Heinz...

Sponsorlu Bağlantılar

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
Amanında Kim Gelmiş Heinz...
arkadaşlar hainz bugun istanbulda olacak biliyormusunuz ayrıca ilic te milli formayla attığı gol greets sevindir miş ve greets te telefonla kutlamış ilic i ayrıca greets ilici samsun maçında ilk11 koyabilirmiş

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by CisSe@Sep 8 2005, 03:55 PM
arkadaşlar hainz bugun istanbulda olacak biliyormusunuz ayrıca ilic te milli formayla attığı gol greets sevindir miş ve greets te telefonla kutlamış ilic i ayrıca greets ilici samsun maçında ilk11 koyabilirmiş
[post=159163]Quoted post[/post]​
yaw kimdir bu heinz mesela ben bi gs li olaraktan pek tanımıom nedir icraatlari iyi özellikleri neler bilen varsa yazsın bi zahmet acaba nasıl bir transfer oldu inşallah iyidir :wacko: :vur:

Sizzy

Üye
bende bilmiyorum ya bilen varsa yazsın

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
süper bi sol ayağı var ama sağ ayak ta kullana biliyo cek milli takımının vaz gecilmez ismi daha dün gurcistana gol attı c.ronaldo övgüler yağdırıyor

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ii bari galatasaray dada iyi oynasındaaa

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
oynıcakta bi galatasaray gelen kim kötü oynamıs biz adamları süper yapıp yolluyoruz bakınız fatih'e real madrid maçında roberto carlosa çalımları attı sonra fenere geldi perişan ettiler adamı

Roy

Roy

Üye
Originally posted by CisSe@Sep 8 2005, 04:10 PM
oynıcakta bi galatasaray gelen kim kötü oynamıs biz adamları süper yapıp yolluyoruz bakınız fatih'e real madrid maçında roberto carlosa çalımları attı sonra fenere geldi perişan ettiler adamı
[post=159177]Quoted post[/post]​
siz revivo,baliçide süper yapmıştınızya neyse...

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
revivo ya ben kötü dcemedim ki bi zaman lar sizi (feneri ) revivo kurtardı balice gelince baliç iyi top oynuyor ama ayagında cokkkk top tutyor sonra bi tekme yiyor yere yatıyo

valmont2

Üye
galatasaraya faydalı bir isim olucak.. cek cumhuriyeti gibi avrupanın bir numarası bir takımın as oyuncusu.. fizik gucu olarakta ust duzey bir oyuncu..

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
insallah hayirli olur

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
olacak diyorum walla süper olacak eğer iyi oynarsa solda heinz sağdahasan sas falan kadro süper samsunuda yenersek

C@N

C@N

Üye
ilk duydugumda ben de tanımıyodum ama sora bi arastırdım bi baktım adam super oynuyo walla insallah galatasaraya da faydalı olur

valmont2

Üye
Originally posted by cantuzla@Sep 8 2005, 05:37 PM
ilk duydugumda ben de tanımıyodum ama sora bi arastırdım bi baktım adam super oynuyo walla insallah galatasaraya da faydalı olur
[post=159259]Quoted post[/post]​
olucak insallah..

Caine

Caine

Üye
ya iyi oyuncu olduğunu futbolu takip eden herkes bilirde ama bildiğim ve duyduğum kadarıyla çoook duygusal bir insanmış ve küstüğünde veya soğudu anda oyundan bir anda kopuyormuş. bu bir dezevantaj :( inşallah yararlı olur ne diyeyim ki görecez ;)

onur_poy

Üye
bize yararlı olacaktır hem iliçlede iyi bir ikili oluşturabilirler

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar süper olacak dünkü röportajda en büyük cimbom en büyük aslan diyooo beni cok sevindirdi bence süper bi oyuncu fiziksel olarakta süper bi futbolcu bence insallal süper oynıcak ayrıca samsun macında 11 koymayı düşünüormus greets ayrıca necati beylerbeyi sporda aldığı darbeyle herkesi korkuttu ama sağlık durumu iyiye gitmiş ve samsun macında sahaya cıkabilecek miş iyi günler

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Her yeni transfer geldiği takımı için en büyük diyor ;)

Hepsi de başarılı olabiliyor mu ? ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ewet yaaa bu sene hasan şaş gerçekten süper soluda heinz hallederse galatasaray bu sene şampiyonlupu alır

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Lig'de GS'den başka başka takımlarda var ;)

İki oyuncu süper oynayınca şampiyon olunmuyor.

CisSe

Üye
    Konu Sahibi
Demir gibi...

Galatasaray'ın yeni transferi Marek Heinz, sağlık kontrolünden geçti. Çek futbolcu, Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde lisans çıkartabilmek için gerekli sağlık kontrollerine tabii tutuldu.

Kan tahlilleri yapılan futbolcu, EKG, efor testlerine girerken, kulak-burun-boğaz, göz, ortopedi ve genel sağlık muayenesinden geçirildi. Yapılan tetkikler sonucunda Heinz'da herhangi bir rahatsızlığa rahtlanmadı.

webaslan

Üst Alt