Alpemix İndir

adsliymis

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar merhaba bu gün sizlere aktif olarak kullandığım bir programı tanıtacağım bu programı tanıtmak bana gurur veriyor zira program Türk mühendisleri tarafından yapılmış ve geliştirilmekte.
Alpemix
Alpemix, uzaktan bağlantı ve uzaktan teknik destek verilmesi amacıyla üretilmiş teamviewer'a altarnatif bir Türk yazılımıdır. Teknopars Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü içerisinde programı geliştirmekte ve dünyaya pazarlamakta. Programın en önemli özelliklerinden biri çapraz platform(Cross-Platform) desteği olması yani platform windows cihazin android cihazı yönetebilmesi veya mac cihazın windowsu yönetebilmesi kısacası platformdan bağımsız işlemin gerçekleşmesi bu çok önemli bir özellik zira her platformda RDP desteği sağlıklı ve güvenli çalışmaya biliyor bu program ile o sorun ortadan kalkıyor program ücretsizdir fakat ticari amaçlarla kullanacaksanız satın almanız gerekiyor fiyatı çok pahalı sayılmaz yıllık kullanıcı başı 250 TL. Kullanıcı sayısı artıkça fiyatta azalıyor.
Ayrıca programı bu linkten indirebilirsiniz>>
 
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
bir müddet sonra lisans istemeye başlıyor. Ben önce teamwiever kullandım sonra alpemix, ancak şu anda anydesk kullanıyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
tamda lazımdı ama pc versiyonuneyse sağol :D
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt