^Alonso'nun McLaren'den Ayrılmasını Anlayabiliyorum^..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Bernie Ecclestone, bugün İspanya'da yaptığı açıklamada Fernando Alonso'nun geçen sene sonunda Mclaren'den ayrılmasını anlayabildiğini söyledi.Bugün Valencia'da El Mundo gazetesi ile röportaj yapan Ecclestone, Alonso'yu bu girişiminde destekledi.

Ecclestone "Sportif bakımdan onun Renault'a geçmesi kendisi için iyi olmadı. Ancak Mclaren'de ne kadar mutsuz olduğunu çok iyi biliyordum." dedi.

Ecclestone aynı zamanda Mclaren ve Alonso arasındaki sorunların ayrıntısını bilmediğini belirtti.
Ecclestone "Bunu ona hiç sormadım ancak sormam gerekiyor. Ben, olanların onun takıma 1 numara olarak gelmesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Hepimiz ne olduğunu gördük. Onlar onun (Alonso) yerine Lewis'e aşık oldular."

"Olanlar için Fernando'yu suçlamıyorum." dedi.
 

Benzer Konular

D3N1Z
Cevap
13
Görüntüleme
1K
kingenes
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt