Alonso Umutlarını Yarışta Olacaklara Bağlıyor..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Fernando Alonso yarınki yarışta güçlü olabilmek için güvenlik aracı gibi bazı olayların olmasını umuyor.Çifte dünya şampiyonu pilot bu sezon 2. kez sıralamalarda son bölüme kalamadı ve 12.lik ile yetinmek zorunda kaldı.

Alonso bu sonuç karşısında üzgün ancak yarış içerisinde olacaklar ile iyi bir sonuç alabilecekleri konusunda umutlu.

Alonso, " Bugün bazı umutlarım olduğu için anlaşılabilir şekilde sıralamalar sonucunda üzgünüm.
Yarın yarış daha zor olacak ancak cadde pistinde olduğumuz için yarış içerisinde herşey mümkün. En iyi stratejiyi bulmak için bu gece sıkı çalışmalıyız. Bu strateji bizi yarın güvenlik aracı gibi olması büyük muhtemel olan olabilecek olaylara hazırlamalı." dedi.

Bugün 15. sırada kalan Neson Piquet de sonuçtan üzgün.

Piquet, " Sıralamalarımdan dolayı üzgünüm ve bugün öğleden sonra daha iyi zaman elde edebilirdim.
Sonuçların gerçek performansımızı gösterdiğini düşünmüyorum çünkü Fernando da potansiyel varken başaramadı. Yarın yarış içerisinde yükselebilmek amacıyla agresif bir strateji için mühendislerimle çalışacağım. dedi.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt