Alnında " popo " yazıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
Alnında " popo " yazıyor
Şanssız genç Sam henüz 16 yaşında ve okuldaki lakabı "Pislik Kafalı" . Çünkü suratında birsürü sivilcesi var. Üstelik alnında ingilizce "Arse" yazıyor. Arse ingilizce'de (popo) anlamına geliyor. Yıllarca bu siilcelerden kurtulmaya çalıştığını, her defasında okul arkadaşlarının kendisiyle korkunç bir şekilde dalga geçmelerinden sıkıldığını söyleyen Sam çok üzgün.
Şanssız genç alnında "ARSE" yazmıyorken de suratındaki sivilcelerden müzdarıipmiş. Fakat bir gün uyandığında alnında "ARSE" yazdığını görünce şok olmuş.

Sam: "Yıllardır suratımdaki sivilcelerden dolayı arkadaşlarım benimle dalga geçiyordu. Pozitif düşünmeye çalışıp, birgün geçeceğini umut ediyordum. Hiçbir zaman suratımdaki sivilcelerin daha kötü bir hal alacağını düşünmemiştim. Fakat yanılmışım. Bir sabah uyanıp, yüzümü yıkamak için banyoya gittiğimde alnımda "ARSE" (POPO) yazdığını gördüm ve şok oldum. Okuldaki çocuklar beni koridorda gördüklerinde "Pislik Kafalı" diye çağırıyorlar." dedi.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
:hmmm Acı ama gerçek mi acaba?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Gerçek değildir ya.. Çok düzgün yazılı ve neden o kadar şey varken küçük düşürücü bir kelime var ?

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
Gerçek değildir ya.. Çok düzgün yazılı ve neden o kadar şey varken küçük düşürücü bir kelime var ?

valla hocam gerçek olup olmayacağını bilemem.. Sonuçta internetten buldum ve burda paylaştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...