Duyuruyu Kapat

Allianz Sigorta'dan Özel Sağlık Sigortasında Kampanya, 155 TL'den Başlayarak Özel Sağlık Sigortası

 • 23 Mayıs 2010
 • 21486 Okunma
 • 1 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Merhaba,


  Allianz Sigorta A.Ş. olarak 10 Mayıs itibariyle yeni bir sağlık ürününün satışına başlandı. Dinamik Sağlık Sigortası.

  TV'de reklamları başlamış olan sağlık sigortamız oldukça uygun fiyatlı, mutlaka değerlendirmeniz gereken bir ürün.Çevrenize, tanıdıklarınıza da bilgilendirme mailimizi gönderip, kendilerini de bu avantajlı üründen yararlandırabilirsiniz.  Prim tablosu ekte yer almaktadır.Yaş ve cinsiyetinize göre prim fiyatları fark etmektedir.

  Özellikle küçük çocukların tek başlarına sigortalanabilmesi çok güzel bir avantaj.

  Ürünle ilgili olarak detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.  Dinamik Sağlık Sigortası Şartları:

  *Yatarak tedaviler limitsiz %100, doğum 18 ay sonra başlayacak gebelikler için %100 ve sınırsız karşılanmaktadır.

  *30 Haziran 2010'a kadar 250 TL ayakta tedavi teminatı hediyedir.

  *0-5 yaş arasındaki çocuklar anne,babalarıyla-6 yaş ve üzeri çocuklar tek başlarına sigortalanabilmekte.

  *Yapay uzuv teminatı 15.000 TL'dir.

  *0-44 yaş arasındaki kişiler sigortalanmakta.

  *Spor merkezlerinde, Diş Kliniklerinde, Optik Mağazalarında %50'ye varan indirim fırsatları.


  *Anlaşmalı Hastaneler:
  Alman Hastanesi., Medical Park, Akademik Hospital,Şifa Hastaneleri, İstanbul Cerrahi, Medicana, Yeditepe Üni Hast., İsviçre Hastanesi, Medipol, Hisar İntercontinental, Dünya Göz hast. ve daha birçok hastaneyle anlaşmalıyız.(Amerikan Hast., Florance Nihgtangale Grubu.,Acıbadem Hastaneleri,Anadolu Sağlık Merkezi,Memorıal Hast.,Hariç)  ---------------------------------------------------------------------------------------------  Poliçenin kapsamı: Hastanede 24 saat ve üzeri tüm yatışlar, refakatçi yemek-oda giderleri, ameliyatlar, kemoterapi-radyoterapi-dializ giderleri, evde bakım gerektiği taktirde 8 haftaya kadar evde bakım giderleri % 100 oranında anlaşmalı hastanelerimizde karşılanıyor.Bunun yanında küçük cerrahi dediğimiz teminatın kapsamı: kırık, alçı, ben aldırma, cilt kesilerine müdahale, yabancı cisim çıkarılması , tırnak çelikmesi vs.... (Türk Tabipler birliğince belirlenmiş 149 birime kadar olan cerrahi girişimler).  Yapay uzuv teminatı (herhangi bir uzuvdan, kalp piline kadar) ve tıbbı malzeme teminatı (boyunluk, koltuk değneği vs..) teminatları mevcut poliçede.  Ayakta tedavi teminatı ;Doktor muayene,lar,ultrasonlar,Röntgen,Ekg,Emg,EEG'yi

  İleri Tanı Teminatı ise; Bilgisayarlı Tomografi,Eforlu EKG,Holter,Doppler,Manyetik Rezonans,Sintigrafi,Anjiyografiler,Biyopsileri kapsıyor.

  *** Allianz 1. yılın sonunda + 3 yıl otomatik yenileme garantisi,4. yılın sonunda ömürboyu yenileme garantisi vermektedir.  Allianz 1. yılın sonunda otomatik yenileme garantisi verir + 3 yıl.

  Bunun anlamıda şu; Sigorta Şirketi sigortalının ardı ardına 1. yıldan sonra 3 poliçe yılı içinde (4. yılın sonuna kadar) ortaya çıkabilecek hastalıkları teminat dışı bırakamıyor,bu hastalıklarla ilgili hiç bir şekilde ekprim yada muafiyet uygulayamıyor, yada sigortalıya "... hastalığından dolayı artık sizi sigortalayamıyoruz" diyemiyor.  1+3 = 4. yılın sonunda ise geçmiş 4 yılın tekrar risk değerlendirmesi yapılıyor ve ciddi yada risk teşkil eden bir hastalığın geçirilmemiş olması kaydıyla sigortalıya "ömürboyu yenileme garantisi" veriliyor.Bu garantiyi aldıktan sonra siz poliçenizi iptal edene kadar Allianz ömür boyu ortaya çıkabilecek hastalıkları teminat dışı bırakamıyor,bu hastalıklarla ilgili hiç bir şekilde ekprim yada muafiyet uygulayamıyor, yada sigortalıya "... hastalığından dolayı artık sizi sigortalayamıyoruz" diyemiyor

  Prim tablosunu aşağıda görmeniz mümkündür. Primler yaş aralığı bazındadır. Yaşınıza uygun olanı seçebilirsiniz. İstanbul dışı için İstanbul hariç tablosuna bakmanızı rica ediyorum. Sağlıklı bir yaşam dileği ile.

  Saygılarımla,

  M.Çağatay Baş
  Allianz Sigorta A.Ş.
  Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.
  Sigorta ve Emeklilik Danışmanı
  Tel : +90 216 468 50 15
  Cep : +90 533 554 75 72
  Faks : +90 216 468 51 51
  E-Mail : cagatay.bas@allianz.com.tr
  Adres : Şemsettin Günaltay Cad. No:213 Osmanlı Sitesi A Blok K:1
  Erenköy/İSTANBUL

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Aranabilir Öğeler :

  Allianz sigorta sağlık sigortası
  allianz saglık sigortası
  allianz sağlık
  allianz sigorta
   


  Yazan: cagataybas
 2. teşekkürler
   
Yüklüyor...
22/10/2017 - 11:20