ALLAH'ını seven yardım etsin

• 15 Ekim 2012
  • 2223 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar ben 6 eylülde a-101 den tablet almıstım hi-level hlv-t702 internette tanitim videolarini izledim onların tabletlerinde sorunsuz calisan uygulamalarda bende bu surum cihazinizla uyumlu degil diyor yada play store daki bir cok iceriğe bu oge ülkenizde kullanılamıyor diyor internetten deneyince "china mobile unknown hlv-t702" yaziyor en kotu telefonlarin indirdiğini ben indiremiyorm bu konuda yardim ederseniz sevinirim ALLAH razı olsun

2. tabletlerde cogu uygulama cikmiyor.benim tabletimdede oyle:(ama distan apk ile halledersin.mesela ne ariyorsun?

3. real football,blood and glory,pes fifa12 ,yani bunun gibi eglenceli uygulamalar bi de senin tabltin neydi

4. exper easypad p10an

- - - Eklendi - - -

buyur pes 12
    http://www.maxicep.com/android-oyun/pes2012-v1-0-5-sd-apk-681771.html

5. peki bunları nasıl yapicaz kardes internetten bi real football buldum onda da asırı kastı bana yardım edermisin benimkinde asphalt yuklu geldi amq play store ya bakinca cihazinizla uyumsuz diyor whatsapp yuklu geldi bakinca cihazima uyumsuz diyor bunun gibi bircok seyde boyle oluyor yardim et lutfen

6. evet böyle şeyler olabiliyor. mesela benim tabletinde de marketten uyumsuz olan uygulamalar dışardan yüklenince çalışıyordu. oyunlara gelince oyunların nasıl yükleneceği yüklencek yerde yazar.

7. tamam cok tesekkur ederim kardesim

8. rica ederim kardesim:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/10/2018 - 20:05