ALLAH'ın KIZLARI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MMAKDA

MMAKDA

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH'ın KIZLARI
SLM.ARKADAŞLAR HİÇ YORUM YAPMAK İSTEMEDİM.SİZ YORUM YAPIN..........

mservank

mservank

Üye
Oynaşta değil aştaydı gözü, Muhammed’i yatakta idare edemezdi, ama evini, çoluk çocuğunu idare edebilirdi. (...)
Burası hiç hoşuma gitmedi :nono:
ÇETİN ALTAN:
Biz sanat eserlerine “şuna aykırı, buna aykırı” dediğimiz zaman, geri kalmış ülke olmanın damgası bir kere daha basılır Türkiye’nin üzerine.
Her ayrıkılığa da göz yummak da geri kafalı insanların işidir.

Romanın ne anlattığını bilmek için okumak şart ama üslubu pek hoşuma gitmedi .

iremm

iremm

Üye
ÇETİN ALTAN:
Biz sanat eserlerine “şuna aykırı, buna aykırı” dediğimiz zaman, geri kalmış ülke olmanın damgası bir kere daha basılır Türkiye’nin üzerine.

eğer ortada doğruları yansıtan ve sygılı bir üslubla bahsedilen bir sanat eseri varsa tamam bu ne saygısızlık yha romanın ismi bile saçma sapan asıl bu tür saçma eserlere karşı çıkmamak geri kafalılık korkaklık müslümanlara yapılmış hakaret o küçük beyinleriyle bize medeniyetlik taslayan asalaklar!

Nazy

Nazy

Üye
yorum yapmaya değmez
dingil adamın teki işte

ufuk023

Üye
ÇETİN ALTAN:

eğer ortada doğruları yansıtan ve sygılı bir üslubla bahsedilen bir sanat eseri varsa tamam bu ne saygısızlık yha romanın ismi bile saçma sapan asıl bu tür saçma eserlere karşı çıkmamak geri kafalılık korkaklık müslümanlara yapılmış hakaret o küçük beyinleriyle bize medeniyetlik taslayan asalaklar!

:oke::oke::oke::oke:

MMAKDA

MMAKDA

Üye
    Konu Sahibi
Slm.Arkadaşlar yorumlarınız gerçekten de güzel ama bence yorumlarımız sert değilde (hak ediyorlar aslında! ) daha yumuşak olsa en azından bize yakışacak şekilde olsa daha güzel olur.
Ayrıca Efendi (sav)'min hayatını anlatmasına gerek yok ki.Piyasada büyüğünden küçüğünden her türlüsünden binlerce kitap var.Çok mu anlatmak istiyor düzgün bir şekilde anlatsın.O ifadeler ne İslamiyet'e ne O (sav)'na ne de bize yakışır.Edep gereklidir.Ve Peygamber eşlerini anlatıyorsa bu kitaba ki yazmak bile ağır geliyor bana 'ALLAH'ın KIZLARI' [HAŞA] yazması gerekmiyor.Yarın Allah'a nasıl cevap vereceksin.Hem bildirmedimi ki ""O, Allah, birdir. Allah, her yönden eksiksizdir ve her dileğin merciidir, her şey kendisine muhtâcdır. O, doğurmadı ve doğurulmadı. O'na hiçbir şey denk de olmadı."" Şimdi der ki yazarımız (hani okumuş ya ) ben mecazi olarak söyledim.Hayır bu kelimenin mecazı deyimi yoktur.

Sanat bir yere kadardır.Sanat edebe gelince adablanmalıdır.Tabi ben sizin sanatınızdan bahsediyorum.Yoksa bizim sanatımızda edeb ve adab yanyanadır.
Ayrıca yazarı :bann:lıyorum.
Şunu da unutmayalım ki ;
"Hiç bir insan O (sav)'nun kadar sevilmedi.Ve hiçbir insan O (sav)'nun kadar sevilmeyecek."

Saygılar.......

" İSLAM GÜZEL AHLAKTIR.EN GÜZEL NUMUNESİ DE HZ.MUHAMMED (sav) 'DİR. "

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Bu nedir yha tamm TÜRKİYEDE hak ve özgürlükler var fakat milletin dinine laf atan kişeleri ki bu kitabı yazan kişide dağil kınıyorum gerçekten saçma bir kitap ben almam aldırtmam sadece insanların beynini yıkamak olarak algıladım bu kitabı ben tekrar kınıyorum:oke:

MMAKDA

MMAKDA

Üye
    Konu Sahibi
Abi ellerinden öperim :)

kocar_1

kocar_1

Üye
yoruma gerek yok ALLAH'a havale ettim:@

metintoroo

metintoroo

Üye
Ben bu kitabı ilk defa maxicep'te duydum bir müslüman olarak bende yorum yapmak istiyorum;
Arkadasımızında dediği gibi Allah(c.c) doğurmamış doğrulmamıştır sen mecazi anlamdada Allahın kızları die bir sey yazamazsın.Sözde o kitabı türk yani müslüman bir insan yazıor bunu bilmesi gerekir.Ayrıca peygamber efendimizin(s.a.v) ismini yazarken hiç saygılı bir şekilde yazmıor sıradan biriymiş gibi (haşa) muhammed diyor sanki arkadasından bahsediyor o muhammed diye yazdıgın kişinin yüzü suyu hürmetine bu dünya yaratıldı.

''Hatice yoksul bir erkeği sevdi, ona kapıldı, onu istedi ve burada pek uygun kaçmasa da yazmak zorunda olduğum bir deyimle, kendisinden on beş yaş küçük bir delikanlıyı elde etti'' Ayrıca elde etti diye bir sey yok elde etti dediğin insan peyganber efendimiz sen kimsinki böle cümleler kurmaya cesaret ediyorsun bunun cezasını bu dünyada cekmesende emin ol Ahirette hesabını vereceksin bunun!!!!!! :@:@:@:@:@:@:@

schumici

schumici

Üye
yuh yuh yuh sadece yuh ALLAH bildiği gibi yapsın

mysgs

mysgs

Üye
******** herif!! allah islah etsin daha ne diyim...:@

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
ne biçim şey bu:@

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
yoruma gerek yok ALLAH'a havale ettim:@
aynen Allah onlar için bi cehennem yaratmış zaten iş güç bulamıyorlar Allah'a ve onun peygamberine hakaret ediyorlar Allah ta bunların cezasını kat kat verecektir.

lovestar

lovestar

Üye
İPEK ÇALIŞLAR:
Hiçbir roman dini duyguları rencide edemez. Bu ancak çok muhafazakâr ülkeler açısından geçerli bu tür olaylar. Bizim bu kadar muhafazakâr bir ülke olmadığımız kanaatindeyim. Artık mahkemeler romanları bırakıp gerçek konularla ilgilensin.

Asıl şu sivri zekanın yaptığı yoruma bak.Biz o kadar muhafazakar bi ülke değiliz falan filan.hani ülke malezya irana doğru kayıyor diyenlerle aynı zihniyetten işte.toplumda kutup başları üretip sürekli bu uç noktalarla oynayan sözde aydınlar topluluğu.Allah birgün gerçekten LAİK 'inizi verir inşallah.Çünkü size göre LAİK lik sadece islamı kapı dışarı etmek için kullandığınız bi araç.çok yazık.Haberi ekleyen arkadaşıma tşkler...

**reisbey**

**reisbey**

Üye
metintoroo kardeşime sonuna kadar katılıyorum Allah razı olsun kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt