Yardım allah rızası için bi yardım bilen birileri yokmu ya

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
allah rızası için bi yardım bilen birileri yokmu ya
arkadaşlar mp3 cdsi yapamıyorum delirmek üzereyim asampaoo da indirdim yazmadı nero 7 indirdim oda dakika ile sınırlandırıyo 70 dk diyor mp3 yazmıyor ses diski yaz diyorum 70 dk sınır veriyor 18 şarkıda doluyor cyberlik power2go var aynı şekilde mp3 cdsi yapamıyorum ses sdsi yaz dıyorum dakıka ile sınırlandırıyor veri cdsi yaz diyorum 18 şarkıda 700 mb doluyor !! nasıl oluyosa allah rızası için bi yardım ya hiçmi bilen yok onca üyesi olan sitede :stres:

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeş sen track olarak yazdırıyorsun ondan dolayı max 70dk alıyo :Deger araba mp3 çalıyorsa veri cd si de yazdır at mp 3 leri tmmdrı :D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen track olarak yazdırıyorsun ondan dolayı max 70dk alıyo :Deger araba mp3 çalıyorsa veri cd si de yazdır at mp 3 leri tmmdrı :D
kardeşim öylede denedim 700 mb 18 şarkıda doluyor 45 tane şarkı attım boyut aşıldı uyarısı veriyo yazmıyor

vedat1966

vedat1966

Üye
Yanlış yada eksik bir şeyler var. 70 dk. sınırlama varsa Müzik Cd'si yazdırıyorsunuz demektir. Data olarak yazdırın.

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
datayı falan hepsini denedim 700 mb 18 şarkıda doluyor yazmıyor cdyi geri çıkarıyor

bLnmz

bLnmz

Üye
arkadaşlar mp3 cdsi yapamıyorum delirmek üzereyim asampaoo da indirdim yazmadı nero 7 indirdim oda dakika ile sınırlandırıyo 70 dk diyor mp3 yazmıyor ses diski yaz diyorum 70 dk sınır veriyor 18 şarkıda doluyor cyberlik power2go var aynı şekilde mp3 cdsi yapamıyorum ses sdsi yaz dıyorum dakıka ile sınırlandırıyor veri cdsi yaz diyorum 18 şarkıda 700 mb doluyor !! nasıl oluyosa allah rızası için bi yardım ya hiçmi bilen yok onca üyesi olan sitede :stres:
Eğer arabada dinleyeceksen ve aracın MP3 desteği yok ise track şeklinde yazman gerekiyor.
Nero'da soldaki menüden Ses CD'sini seçerek bu işlemi yapabilirsin. Oda 18 şarkı alır.
Attığın müziklerden 4 dakika üzeri olan var mı bakar mısın?

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Eğer arabada dinleyeceksen ve aracın MP3 desteği yok ise track şeklinde yazman gerekiyor.
Nero'da soldaki menüden Ses CD'sini seçerek bu işlemi yapabilirsin. Oda 18 şarkı alır.
Attığın müziklerden 4 dakika üzeri olan var mı bakar mısın?
ustam mp3 track çalıyor onda sıkıntı yok da ben cd yapamıyorum 4 dakikanın üzerinde var baya

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeş nero 7,9 u yükle pc ye sonra veri cd si yarat mp 3 leri at tmmdır :) sen müzik cdsi yapıyorsun ondan dolayı 70 dk veriyo sınır sana

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
kardeş nero 7,9 u yükle pc ye sonra veri cd si yarat mp 3 leri at tmmdır :) sen müzik cdsi yapıyorsun ondan dolayı 70 dk veriyo sınır sana

ya hacım ben anlatamıyorum galiba ses cdside yapsam veri cdside yapsam aynı ses sdsinde 70 dk veriyor 18 şarkıda doluyor veri cdsinde mb olarak gösteriyo ama 700 mb 18 şarkıda doluyor :bilmem:

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
allahallah :D çok garip bi durum vallahi :D cd ne princo mu yoosam :D

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
aha bak attıgım şarkı sayısı 36 boş alan 700 mb ve bak kaçı gösteriyor veri cdsi yaz dedim
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
allahallah :D çok garip bi durum vallahi :D cd ne princo mu yoosam :D

prınco phılıps vertebatim hepsinden aldım hepside aynı

Ekli dosyalar

bLnmz

bLnmz

Üye
Hocam sen bir baksana araya mix falan mi karismis 40 50 dakikalik ?

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
yok usta ya hepsi 3 4 5 dk

bLnmz

bLnmz

Üye
Teamviewe acip id sifre gondersene ustad ozelden@Kingmortall abimizin sorunu halledilmiştir.
Cyberlink Power2Go programını tekrar yüklersen, oda çözülecektir diye tahmin ediyorum üstadım :)

• Beğen
Tepkiler: EroL ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Teamviewe acip id sifre gondersene ustad ozelden@Kingmortall abimizin sorunu halledilmiştir.
Cyberlink Power2Go programını tekrar yüklersen, oda çözülecektir diye tahmin ediyorum üstadım :)
sayende hallettik kardeşim saolasın
Yok kardesim olmadi calmiyor hata veriyor eski masaustu bilgisayarim da trak olarak gosteriyodu ama ben bos cdye 170 tane sarki attigimi bilirim Ordada cyberlink vardi

• Beğen
Tepkiler: EroL
bLnmz

bLnmz

Üye
sayende hallettik kardeşim saolasın
Yok kardesim olmadi calmiyor hata veriyor eski masaustu bilgisayarim da trak olarak gosteriyodu ama ben bos cdye 170 tane sarki attigimi bilirim Ordada cyberlink vardi
Track CD'ye 18 maximum 25 şarkı atarsın abi süresine göre. Eğer çalmöıyorsa, araç MP3 desteklemiyordur :(

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Track CD'ye 18 maximum 25 şarkı atarsın abi süresine göre. Eğer çalmöıyorsa, araç MP3 desteklemiyordur :(
arac mp3 desteklemiyosa albüm 1 yazıyor track 170 şarkıya kadar çıkıyor eski cdlerin hepsine baktım track ama 100 geçik şarkı var

vedat1966

vedat1966

Üye
Araçınızdaki teyb destekliyor olabilir ancak kaliteli bir marka değilse yada lazer kirlenmiş ise yazdırmış olduğunuz cd.yi okumayabilir. Abimin aracındaki teypde bizi oldukça uğraştırmıştı. Yeni teyp takılınca daha önce yazdırdığımız ve okunmayan bütün cd.ler sıkıntısız dinlenebiliyordu.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
program kullanmadan direk boş cdye at şarkıları veri cdsi olarak yaz yapmıyor mu bunu :hmmm