Alkan boşandı maliyet: 6 milyon TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Alkan boşandı maliyet: 6 milyon TL
İnşAllah Yanlış Yere Atmamışımdır :)
~

Hamdi Alkan kendisi gibi oyuncu eşinden ikinci kez boşandı.

Alkan ilk boşanmasında eşine 2 milyon liralık bir ev ikincisinde de 4 milyon lira değerinde bir villa verdi. Ünlü oyuncu "Evliliği beceremedim, hanımı zengin ettim" dedi

Televizyonda 'Reyting Hamdi' tiplemesiyle ünlenen Hamdi Alkan karısı Canan Hoşgör Alkan'dan iki ay önce ikinci kez boşandı. Eşiyle yeniden boşanması ise Alkan'a pahalıya patladı. Ünlü oyuncunun 13 yıl içinde boşanmak için karısına değeri 6 milyon lira eden iki ev verdiği belirtildi. Hamdi Alkan, 1999 yılında ünlü bir mankenle beraberlik yaşadı. Bunun üzerine canan hoşgör boşanmak için mahkemeye başvurdu. Bu süreçte Alkan, karısını ikna etmeye çalışsa da Canan Hoşgör kararından dönmedi ve çift boşandı. 13 yıl sonra BUGÜN'e konuşan bir aile yakını, "Boşanma protokülüne göre Alkan, eşine o günlerde Akmerkez'in karşısında bulunan bir apartman dairesi verdi. Dairenin değeri bugün 2 milyon lira" dedi.

4 KATLI BİR VİLLA

Hamdi Alkan ile Canan Hoşgör 2006 yılında ikinci defa nikah masasına oturdu. Ancak bu kez de iddiaya göre Hamdi Alkan kendisinden 20 yaş küçük bir ile aşk yaşadı. Çift geçen Mart ayında evlerini ayırdı ve iki ay önce de resmen boşandı. Boşanma protokolüne göre Hamdi Alkan bu kez eşine Zekeriyaköy'deki 4 katlı villasını vermek zorunda kaldı. Alkan'ın, “Benim gibisi bulunmaz, evliliği beceremedim, hanımı gayrimenkul zengini ettimî dediği belirtiliyor.

hidayet02

hidayet02

Üye
Zenginlik İnsanı Ne Hale Sokuyor, Mevlam Bizi Azdırmasın...

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
haltie

haltie

Üye
Bu adamda o kadar para var demek vay be:hmmm

• Beğen
hidayet02

hidayet02

Üye
Bu adamda o kadar para var demek vay be:hmmm

Adam Hem Yönetmen Hem Oyuncu. Gazman İle Başladı Hala Devam Ediyor. MinT Diye Film Şirketi Var. Bu Arada Arka Sıradakiler'ide O Çekti.

m542tf

m542tf

Üye
zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...