Alınık kalın kasa chipli ve harddisk takılı ps2

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Alınık kalın kasa chipli ve harddisk takılı ps2
arkadaşlar sorunu olmayan ps2 almaya karar verdik uygun fiyatta bulursak alacagız başka bir forumda aynı özellikte 90 liraya satılmış (yetişemedim) ona göre fiyat veririseniz sevinirim birileri gibi 310 lira demeyinde :)

__Midas__

__Midas__

Üye
90 a hangi sitede satılmış arkadaşım, kalın kasa harddiskli için kaç lira verirsin acaba,,

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş forumun ismi valla aklıma gelmedi yeni açılan konuda kaç lira eder gibi bir değerlendirme yapmışlar benim buldugumda 90 liraydı ya sorun değil 20-30 lira fazla olsun ama temiz ve sorunsuz olsun
aradıgım özellikler chipli+gözü sağlam harddisk takılı arıyorum makinanın sürümüne göre 130 liraya kadar fiyat veririm en son sürümse bu fiyatı alır

forumda yasak ama

şurayı bir incele

ilan tarihi 8 nisan 2009
En son model yani 90004 ethernet mevcut intenete rahatça bağlanın...
üzerindeki ufak tefek çiziklerden başka birşey yok.Alette kesinlik hiç birşey yok tamir yüzü görmedi.Malesef garantisi ve faturası mevcut değil. orjinal çipli, 2 usb girişi, 1 sony orjinal kol 5-6 oyun var.8 mb memry card orjinal de veriyorum.Yanında 50 ytl değerinde klavye+mouse bağlamanıza yarayan alet veriyorum.Alalı5 ay felan oldu çok iyi baktım herhangibir darbe kesinlikle almamıştır kutusuyla veriorum kullanma klavuzu dahil yeni bilgisayar alacağım için satıyorum.
175 Ytl ye SAtıyorum unutmayın çok az ps2 de olan ethernet girişi var.Yanında 50ytl klavye+mouse aparatı var..İstediğiniz gibi klavye + mouse bağlayın oyunun zevkini yaşayın..

--------------- Ekleme ---------------

yani kısacası en son model ve yanında full takımı adam 175 e satıyor makinana göre fiyat biç kardeşim sonra pm ile bildir

--------------- Ekleme ---------------

bunuda yeni buldum 100 liraya chipli

Kolları yeni ve sağlam,çipli,uzerinde memory kart var..
yanında 20 tane oyun veriyorum.hepsi 100 ytl
ilanı vermiş

sheva123

Üye
hdd yani ethernet portu aparatı olan bi ps2 yi 175 tl ye verdiğini söylemiş arkadas...söylediğin özellikteki bir ps2 için 175 değil 200 lira veriyorum...eğer görüşmek ve satmak istiyorsan [email protected] cvp bekliyorum senden...

Üst Alt