Ali Yıldırım : "Fenerbahçe isterse Hamit'i alır"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ali Yıldırım : "Fenerbahçe isterse Hamit'i alır"
Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım, son zamanlarda adı Fenerbahçe ile anılan Hamit Altıntop transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Fenerbahçe’nin istemesi halinde Hamit’i kadrolarına katacaklarını ifade etti.

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, "Bir haftadır istirahat ediyor. Futbolcular gittikten sonra tesislere geleceğini düşünüyorum" dedi.
Yıldırım, gazetecilerle yaptığı sohbette Aziz Yıldırım'ın dışarıya çıkmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, ağabeyi Yıldırım için güzel bir karşılama yaptıklarını hatırlattı. Yıldırım, "İnsanlar ağabeylerini nasıl karşıladıysa biz de aynı şekilde karşıladık" diyen Yıldırım, "Bizler birbirine bağlı kardeşleriz. Aile olarak birbirimize çok bağlıyız ama duygularımızı pek belli etmeyiz" ifadelerini kullandı.
Aziz Yıldırım'ın sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirten Yıldırım, "Başkanımızın sağlık durumu iyi, bir haftadır istirahat ediyor. Futbolcular gittikten sonra tesislere geleceğini düşünüyorum. Bana geleceğini söyledi" diye konuştu.
"İHTİYACA GÖRE TRANSFER YAPIYORUZ"
Yıldırım, yeni transferlerde şans faktörünün yardım ettiğini vurgulayarak, "Geçen sene inanılmaz olaylar yaşadık. Ondan sonra yaşadığımız süreç çok enteresan. Başkanın çıkması, UEFA'nın kararını açıklaması, yeni sezonun başlaması, yeni bir hayatın başlaması. Artık önümüzü görüyoruz. Ne olacağını biliyoruz. Gelecek parayı, bütçeyi biliyorum. Geçen sene kiralık oyuncularla idare etmeye çalıştık. Şimdi ise milli oyunculara yöneldik. Nokta transfer değil, ihtiyaca yönelik transfer yapıyoruz. Stoper Egemen geldi, Ziegler gitti. Emre gitti, Hasan Ali Kaldırım ile Avrupa tecrübesi olan Mehmet Topal geldi. Kuyt transferinde de biz istediğimiz kadar Kuyt da bizi istedi. Kuyt ile görüşmemizde ona stadımızı anlattım. '50 bin kişilik' dedim, bana '52 bin 500 kişilik' dedi. 'Nereden biliyorsun?' dedim çünkü takımı takip ediyor, oyuncuları takımı tanıyor. Para için gelmiyor, isteyerek geliyor. Biz isteyen oyuncuları aldık. Takım ruhuna uygun futbolcular aldık" dedi.

Aziz Yıldırım'ın büyük bir yıldız alacağı haberlerinin gerçeği yansıtmadığına dikkati çeken Yıldırım, "Bugüne kadar 5 futbolcu transfer ettik. 5 transferi yaparken hiç Türk takımıyla karşı karşıya geldik mi? İhtiyacımız varsa alırız. Hocamızın bize faydalı olacağına inandığı oyuncuyu alırız" dedi.
Real Madridli futbolcu Hamit ile ön görüşme yaptıklarını da bildiren Yıldırım, "Hoca ile yönetim arasında herhangi bir problem yok. Fenerbahçe isterse Hamit'i alır. Transferin gerçekleşmesi halinde borsaya bildireceğiz" ifadelerini kullandı.
"AZİZ YILDIRIM, BU KULÜP İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"
Fenerbahçe'nin çok sıkıntılı dönemlerden geçtiğini dile getiren Yıldırım, "Bu kulüp Aziz Yıldırım yokken nasıl idare edildi biliyor musunuz? Aziz Yıldırım, ne kadar önemli bu kulüp için... Fenerbahçe'nin büyüklüğünden geliyor. Fenerbahçe, Türk futbolunda çok önemli bir yer tutuyor. Biz ne yaparsak yapalım böyle devam eder.
İspanya'da Barcelona ve Real Madrid, Almanya'da ise Bayern Münih çok sevilmez. Türkiye'de de Fenerbahçe böyle. 3 Temmuz'da takımımızın mağduriyeti anlaşıldı. İnsan kuvvetsizi sever, güçlü olanı sevmez. Fenerbahçe, çok güçlü olduğu için sevilmiyor. Geçen sezon hiç transfer yapmayı aklımıza getirmedik, devamlı sattık. Geçen sezon hedefimiz sportif başarı değildi. İki final oynadık, birini kazandık. Bu, Allah'ın bir lütfuydu. Geçen sene neler kaybettik? Oyuncularımız büyük bir karakter örneği sergiledi, taraftarımız çok destek oldu ama bu sezon artık her şey eşit, hep birlikte göreceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

• Beğen
Tepkiler: greenmile

greenmile

greenmile

Üye
Şunu Türkiye'de herkes çok iyi biliyor ki Fenerbahçe bir futbolcuyu isterse alır,diğer takımların hiç önemi yok.Bunu defalarca gördük.Almadığımız istemediğimizdir bu kadar basit.Bu da büyüklükten kaynaklanan birşey.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Bence istesin ve alsın artık :)

• Beğen
Tepkiler: greenmile
levasinay

levasinay

Üye
Galatasaray aldı bile.

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Aykut Kocaman istemiyordu vazgeçildi bi isimize yaramazdı

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

lafa gelince fener isteyince alır, Galatasaray alınca zaten hocamız istemedi olur :ehe

Heh gel de anlat simdi |-)

Hamit’in menajeri Fazeli dün kulübe geldi. Asbaşkan Yıldırım yıllık 2.8 milyon Euro ve 3+1 yıl sözleşme teklifinden geri adım atmadı.
Aykut kocamana bilgi veriliyo konu hakkında ve teklifin arttırlımasını istemiyor sorun degil diyor ! Yani istemiyor.
Size kalıyo hayırlı ugurlu olsun.

ssercan

Üye
Bu Ali Yıldırım uyanık adam. Alamayacağını anlayınca böyle kelime oyunlarıyla taraftari uyutuyor helal olsun :D Daha Emrenin yerini dolduracaklar sözde :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bu Ali Yıldırım uyanık adam. Alamayacağını anlayınca böyle kelime oyunlarıyla taraftari uyutuyor helal olsun :D Daha Emrenin yerini dolduracaklar sözde :D

Neden alamayalım :)
Parasıyla değil mi Sercancım .. Adamın menejeri gelmiş tesislere ...:) Ücret arttırmaya yanaşmayınca Fenerbahçe , Hamit sizin oldu bu kadar basit ...:ehe

• Beğen
Tepkiler: Otroligt

ssercan

Üye
Tabi Ali uyumaya devam iyi uykular :D

Joker.

Joker.

Üye

Neden alamayalım :)
Parasıyla değil mi Sercancım .. Adamın menejeri gelmiş tesislere ...:) Ücret arttırmaya yanaşmayınca Fenerbahçe , Hamit sizin oldu bu kadar basit ...:ehe

Her şey Para değildir Ali Abi

haltie

haltie

Üye
Aykut canlı yayında istedim dedi az önce ama olmadı dedi, ali yıldırımda aziz yıldırım gibi herşeyin parayla yapılabileceğini sanıyor taraftarda öyle, ama bazen paranın satın alamayacağı insanlar oluyor, umarım artık insanlara ve diğer kulüplere saygı duymayı öğrenirler en çok üzüldüğüm fenerbahçe gibi bir takımın başında mafyavari herşeyi satın alabileceğini düşünen insanların olması.

• Beğen
Tepkiler: 'Sefer
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ceza almak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

greenmile

greenmile

Üye
ceza almak üyelere pek bir şey kaybettirmez,aksine maxicep'e kaybettirir,kaybettiriyor da...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hamit fenere gelse nolcaktı ki bana para mı verceklerdi boş iş bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt