Ali Tandoğan, Kartal oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Ali Tandoğan, Kartal oldu
Gençlerbirliği'nin milli futbolcusu Ali Tandoğan, gelecek sezon Beşiktaş formasını giyeceğini söyledi.

Ali Tandoğan, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinin 40. yılı dolayısıyla, başkentin Birinci Süper Ligdeki takımlarının oluşturduğu karma ile İletişim Fakültesi Öğretim Üyeleri arasında yapılan dostluk maçı öncesi yaptığı açıklamada, gelecek sezon için Beşiktaş ile her konuda anlaştığını ve gelecek hafta da siyah-beyazlı kulübe imza atacağını söyledi.

Ali Tandoğan, bu transferin kendisi için çok iyi olduğuna değinerek, "Beşiktaş gibi bir camiaya gitmekten onur duyuyorum. Rıza hoca tarafından istenmek de benim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu" dedi.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav da "İki kulüp anlaştık. Bizim sözümüz senettir. Rıza hocayla da görüştük ve Ali Tandoğan'ın sözünü verdik. Biz verdiğimiz sözde dururuz.

Gençlerbirliği Kulübü, futbolcularına her zaman en iyi şartları sunmuştur. Başka kulübe giden futbolcuların paralarını alamadığını duyuyoruz. Umarım Ali hem Beşiktaş'ta, hem de milli takımda başarılı olur" diye konuştu.

the_patriot

Üye
sıradaki gelsin :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Sıradaki isim Caykur Rize'de forma giyen Kürşat...

Ayrıntılı bilgi aşağıda ;)

Kürşat gelecek yıl Beşiktaş'ta
Çaykur Rizespor Kulübü Genel Kaptanı Yılmaz Zehiroğlu, Kürşat'ın dışında hiçbir futbolcuları ile ilgili bir kulüple anlaşmaya varmadıklarını belirterek, Kürşat'ın gelecek yıl Beşiktaş'ta olduğunu söyledi.

Zehiroğlu, Bashir ve Fahri başta olmak üzere birçok futbolcularına transfer teklifi geldiğini belirterek, "Ama şu ana kadar Kürşat dışında hiçbir futbolcumuz ile ilgili bir anlaşmaya varmış değiliz. Kürşat gelecek yıl Beşiktaş forması giyecek" dedi.

Diğer futbolcularına gelen transfer önerileri konusunda İngiliz kulüplerinin yanı sıra bir çok kulüp ile görüşmelerinin bulunduğunu ifade eden Zehiroğlu, "Çaykur Rizespor'un menfaatleri doğrultusunda bir karar vereceğiz. Şu ana kadar hiçbir kulüp ile anlaşmış değiliz" diye konuştu.

Çaykur Rizespor'un orta alan oyuncusu Fahri konusunda Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un transfer önerilerinin olduğu bildirildi.

Yeşil-mavili kulübün Fahri için 2 milyon dolar bonservis ücreti istediği öğrenildi.

the_patriot

Üye
bunlarda ali tandoğanın "bonus" umu oluyo :P

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktas sene basında bir suru kazma Turk futbolcualrı topluyor sonra yarısı oynamdan gidiyor veya serbest bıraklıyor.. :) :)

the_patriot

Üye
allahını seversen onlarda kazmaysa fenerbahçe onun için mi senin kazma dediğin oyuncularla kurulu takımlara yenince yada gol atınca şampiyonlar ligi şampiyonu olmuş gibi seviniyo o zaman fenerdekilerinde kazma lardan farkı yok yada dediğin kazmalar fener karşısında şov yapıyorsa vay fenerin haline :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Sene basında 19 tane futbolcu alılar 7-8 tanesi suan oynuyor geri kalanlar nerde ya kadro dısı ya da sebst kalmıs durumda... :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
BJK den hiçbişe olmaz... :)

the_patriot

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 2 2005, 06:51 PM
BJK den hiçbişe olmaz... :)
[post=44473]Quoted post[/post]​

fb yi bir hiç bile saymıyosun ya tebrik ederim :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Benim şahsi görüşümdür saygı duymak ZORUNDASIN!!!!

Herkes hürdür benim kanaatim bjk ligte 2-3 yıl şampiyon olamaz.... :

the_patriot

Üye
böyle masabaşı oyunları olduğu sürece ben 2-3 yıla bile razıyım

Nicolas_Anelka

Üye
kardeşim kimi alırlarsa alsınlar yaw nede olsa seneye hepsini posta ederler

DefectoR

Originally posted by the_patriot@May 2 2005, 07:16 PM
[post=44513]Quoted post[/post]​
Aklı başında olan insan ( iii oku İNSAN diyorum ) böyle saçmalıklara aldanmaz, eğer böyle bir olay varsa bu bir takıma mahsus bişi değildir, demek ki bunu herkes yapıyor ki, suçu birilerine atıyorlar :nono:

the_patriot

Üye
Originally posted by DefectoR+May 2 2005, 08:23 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DefectoR &#064; May 2 2005, 08:23 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@May 2 2005, 07:16 PM
[post=44513]Quoted post[/post]​
Aklı başında olan insan ( iii oku İNSAN diyorum ) böyle saçmalıklara aldanmaz, eğer böyle bir olay varsa bu bir takıma mahsus bişi değildir, demek ki bunu herkes yapıyor ki, suçu birilerine atıyorlar :nono:
[post=44573]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sen niye üstünü alındın, varsa vardır yoksa yoktur dersin bu kadar basit :eksi:

İbo Bey

Üye
Haklısın gökhan kardeşim&#33; Bunun en iyi örneği FENERBAHÇE&#39;dir :D Tamam BEŞİKTAŞ&#39;ın yaptığı da yanlış ama örnek vereceksen Fenerin yapmadığı bişeyden örnek verseydin be dostum :) Neyse olur öyle sıkma canını :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt