Ali Koç: “Ersun Yanal ve yeni hoca açıklamalarını önümüzdeki hafta yapacağım”


DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ali Koç: “Ersun Yanal ve yeni hoca açıklamalarını önümüzdeki hafta yapacağım”


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bir taraftarla yaptığı telefon görüşmesinde Ersun Yanal'la ilgili kendisine yöneltilen soruya, ''Bu soruya telefonda cevap vermem doğru olmaz. Gelecek hafta yeni hocala ilgili açıklama yapacağız'' cevabını verdi.


Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli bir taraftar ile yaptığı telefon konuşmasında Teknik Direktör Ersun Yanal ile ilişkin soruları cevapladı.

Ersun Yanal ve yeni hocayla alakalı önümüzdeki hafta açıklama yapacağını belirten Koç, “Benim telefonda bu durumlarla alakalı bir konuya cevap vermem başkan olarak doğru olmaz. Çok teşekkür ederim samimi görüşleriniz için” ifadelerini kullandı.

İHA
 
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Ersun Yanal falan anlamam da mutlaka Türk olmalı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt