aLi babanın çiftLiği


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
Ali Baba’nın bir çiftliği varmış.Çiftliğinde inekleri, koyunları ve tavukları varmış.Hayvanların ikisi dışında hepsi inekmiş , ikisi dışında

hepsi koyunmuş , ikisi dışında hepsi tavukmuş . Ali Baba’nın çiftliğinde kaç hayvan varmış ?
 
sublieutenant

sublieutenant

Üye
bu ne yaa, değişken mi bu hayvanlar....:islik

--------------- Ekleme ---------------aaa 3 hayvan mı acaba? hepsinden birer tane mi acaba?
 
D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
:oke:tebrikler bildiniz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt