Alex'e milli görev

Sponsorlu Bağlantılar

 • 14 Ekim 2012
 • 327 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 14 Ekim 2012 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Fenerbahçe ile yollarını ayıran efsanevi kaptanı Alex'in önceki gün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmede, Türkiye için çok önemli bir milli görevi üstlendiği ortaya çıktı.
  Başkabakan Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşmede Alex’e, “24-28 Kasım tarihlerinde Brezilya’nın Rio De jenario kentinde dünya futbolu için çok önemli bir konferans var. Biz o konferansta 2020 Avrupa Futbol Şampiyonluğu adaylığımız ile gelecek yıl ülkemizde düzenlenecek 2013 Gençler Futbol şampiyonasının tanıtımını yapacağız. Senin o konferansta Türkiye’nin yüzü olmanı ve federasyonla birlikte bizi temsil etmeni istiyorum” dediği ortaya çıktı.

  TRTSpor Futbol Ateşi programının haberine göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bu teklifi karşısında çok mutlu olduğu ifade edilen Alex’in, “Bunu bir görev olarak kabul ediyorum. Konferans tarihleri arasında mutlaka Rio’da olacağım ve Türk Futbolunun tanıtımı için ne gerekiyorsa yapacağım. Bu benim için büyük bir gurur. Bana böyle bir görev verdiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

  Alex’in Türkiye’nin Tanıtımını yapacağı Dünya Futbol Konferansı FIFA ve UEFA tarafından da büyük destek görüyor. Türkiye’yi Futbol Federasyonu'nun kalabalık bir heyetle temsil edeceği toplantıya dünya futbolunun efsane isimleri, federasyon, kulüp başkanları, teknik direktörler ve birbirinden ünlü faal futbolcular katılacak.
   


  Yazan: Kingmortall

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 14 Ekim 2012 #2

  haltie

  haltie

  Iyi fikir olmuş oda bi kıyak yapsın artık
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/08/2019 - 06:27