Telefon Tavsiyesi Aldığım Telefonun Özelliklerini bilen var mı

Sponsorlu Bağlantılar

belgeadam

belgeadam

Üye
    Konu Sahibi
Aldığım Telefonun Özelliklerini bilen var mı
Pek araştırmayı sevmem ve mağazaya girince direk alırım. Forum istanbul mağazasındaki mağazadan girip aldığım telefon benim açıkça tasarım olarak hoşuma gitti. Şimdi telefon Casper via x20. şarj ne kadar gider? Bütçeme göreydi daha yeni aldım bu arada.

PinballWizard

PinballWizard

Üye
hayırlısıyla inşallah güzel günlerde kullanın. Araştırmasanız bile bütçenize göre almışsınız ve o bütçenize uygun en iyi telefon diyebilirim. 5 bin mah bataryası var yani kullanıma göre değişir ama 1.5 gün rahat götürür sürekli kullanımda. Ön kamerası güzel o konuda için rahat olsun yapay zeka ile daha da iyileştiriyor. Tekrar güle güle kullan :)

PALA.

PALA.

Üye
Araştırmaya gerek duymuyorsanız, neden soruyorsunuz ?
Casper aldıysanız araştırmaya gerek yoktur, araştırmak pişmanlıktır, doğrudan casper almak ise bu sonucu değiştirmez.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Faruk KATI

Faruk KATI

Üye
Pek araştırmayı sevmem ve mağazaya girince direk alırım. Forum istanbul mağazasındaki mağazadan girip aldığım telefon benim açıkça tasarım olarak hoşuma gitti. Şimdi telefon Casper via x20. şarj ne kadar gider? Bütçeme göreydi daha yeni aldım bu arada.
iş görür. ben her zaman paranızın yettiği en iyi garantili , temiz bir ikinci el telefon alınması taraftarıyım fakat bu işlerde kurt olmak lazım yoksa hemen saplarlar bozuk malı. güle güle kullanın iyi bir telefon fakat parasını asla haketmiyor. ayrıca ben yerli malı telefonlara bir süre dahayaklaşılmaması tarftarıyım. Fakat illaha alacaktınız reederda daha uygun ürünler var.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
2-3 sene kullanırsın en azından. Bu fiyata general mobile alsanız çok çok daha iyi olurdu. En azından çok daha iyi bir servisi var.

Üst Alt