Aldığım Hatanın Çözümüne Bakar mısınız ? :(

Sponsorlu Bağlantılar

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Aldığım Hatanın Çözümüne Bakar mısınız ? :(
Merhaba , 1 gün önce Warface indirdim."Oyna" butonuna basıyorum ve bar dolduktan sonra bu hata geliyor ( Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142).Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın.)
.NET. Framework hatası yazan siteler gördüm,Framework'ü silip tekrar kurdum yine olmadı.Windows Özellikleri Aç Kapat kısmından seçili yaptım,olmadı kapalı yaptım olmadı.
Sistem temizleyici uygulamalar kullandım (Advanced System Care , RegCure Pro , CCleaner vs. ) taramalar yaptım ama sonuç aynı.Oyunu silip tekrar kurmayı düşünüyorum.Bundan önce bana öneriniz var mıdır ? saatlerdir uğraşıyorum denemediğim yöntem kalmadı.Lütfen yardımcı olun :(

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
kardeş kusra bakma vaktim yok vaktim olunca daha detaylı yardımcı olmaya çalışırım şimdilik bir başlangıç olsun ;

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
silip tekrar kurdunuz mu ?
silip yüklemek olmazsa dll lerde biryerde bir sorun var demektir

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
exp_l0it

exp_l0it

Üye

turkce forumlarda sallama bilgiler cok, ingilizce forum arastirirsaniz daha iyi seyler bulabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Bu siteye de girdim , yerli yabancı kaynakları araştırdım ama sonuca varamadım maalesef :(
SoulsEagle ,
Sildim oyunu ama tekrar yüklemedim , en yakın zamanda tekrar kurarım.Olmazsa yine yazarım artık buraya :) cevaplarınız için sağolun.

furyzer0

furyzer0

Üye
.net framework dosyalarından biri eksik sanırım.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
@furyzer0 , eksikse yapmam gereken nedir , bilgin var mıdır ?

furyzer0

furyzer0

Üye
@furyzer0 , eksikse yapmam gereken nedir , bilgin var mıdır ?
O kodu internete yazdığında hangi eksik dosyanın ne olduğunu bulabilirsin belki. Sonra da internete yazıp indirebilirsin sanırım.

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Bunları denedim 0xc0000142 hatasına dair tüm makaleleri , yerli ve yabancı,okudum. Ama sonuç bulamadım herhangşi indirmem gereken bir dosya olduğunu söyleyen siteye de rastlamadım :(

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bunları denedim 0xc0000142 hatasına dair tüm makaleleri , yerli ve yabancı,okudum. Ama sonuç bulamadım herhangşi indirmem gereken bir dosya olduğunu söyleyen siteye de rastlamadım :(
windows ile ilgili bir sorun da olabilir(dll lerin eksik olması) önemli sizi uğraştıracak bir şey yoksa format atmayı da deneyebilirsin

furyzer0

furyzer0

Üye
windows ile ilgili bir sorun da olabilir(dll lerin eksik olması) önemli sizi uğraştıracak bir şey yoksa format atmayı da deneyebilirsin
Eğer format atacaksan once repair yapmayı dene bence.

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Format attım oyunu tekrar indirecem , inşallah çalışır.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
w10 ise .net 3.5i de kurarmisin

cihanata_1

cihanata_1

Üye
buradaki işlemleri denemelisiniz bence:)

Üst Alt