aldanmam artık gözlerine...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Aldanmam artık qözlerine hayır hayır inanamam! Kandıramazsın ufak yüreqinle! Aldatamazsın başka yüreklerle! Ekleyemezsin başka bir kalp yüreqime! Hayır hayır aldanmam artık qözlerine söz ver bana.! Söz ver bu aşkı unutmayacaqına..!

ßitti mi dersin aldanır mısın yoksa aldatır mısın? Karar ver bukadar deqişken olamazsın!
Kıyamet kopacak hadi tut elimi.. Hadi son kez istediqimi ver! Gözüm açık qitmeyeyim..Hadi tut elimi! Yoksa düşeceqim, yoksa kıyamet kopmadan qideceqim. Yoksa… Aldanır mısın yalanlara ?

ßitiş düdüqü caldıqında oysaki daha yolun başındaydım ben..İpe yaklaşan sendin, senin icin bitmişti, sen qaliptin! Yorulmuştum ben koşmaktan. Yalan..Kaybedince böyle yalan atarmış insan! ßitmesin istemiştim sadece..Yürüdüm adeta! Sindire sindire.. ßiraz daha uzun sürsün istemiştim oysaki amacım kötü deqildi. Ne var yani yürümek de mi yasak oldu sanki! ßen bitmesin diye cabalarken, bir baktım ki sona varmışsın sen.. Olsun..Yoruldum derim bende palavra sıkmaya alıştım zaten !

ßir keşkeye daha dayanacak qüc yok kalbimde..
Hayır hayır aldanmam artık qözlerine! Kanmam yalan sözlerine! Ama..yinede söz ver sen.. Yemin olsun unutmayacaqıma dair sana, seni,sonsuza…….

ßen,yaramaz bir cocukken, aldanmışım kahpeliqe daha temizken!
ßembeyaz kalbim daha kücükken kirlenmiş anlıyacaqın alışkın beden!

Aldanmam artık qözlerine, aldanamam .. Katlanamam artık anla unutamam!
Yaramaz bir cocuqa yakışmaz usturuplu oturmak. Yakışmaz aşık olmak! ßana sen yakışmazsın işte anla..! Kekeliyorum bak haykırırken sevdamı! Hece hece .. Kıstım sesimi kimse duymasın diye!

Aldanmam artık qözlerine söz ver bana..! Söz ver bu aşkı unutmayacaqına..!
Ahdım olsun yar, döneceqim sana .. !
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ömer talat katı
Cevap
23
Görüntüleme
778
ömer talat katı
Cevap
2
Görüntüleme
215
Yavuz Selim Baltacı
Marco Laren
Cevap
0
Görüntüleme
293
Marco Laren
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt