Saat Alcatel MT10G TCL Movetime şifre sıfırlama


Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Merhaba,
Elime başlıkta belirttiğim cihazdan geçti ve bunun şifresi unutulmuş aylardır kullanılamıyor hiç bir şekilde destek alamıyoruz sıfırlama hakkında İnternette bilgi bulamadık. Şifre olmadan sıfırlama yapılmıyor, tuş kombinasyonu ile sıfırlama yaptık şimdi ise hiç arayüze girilmiyor.
Bu konu hakkında bilgisi olan yada sora bileceğiniz kişiler olabilir yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt