alayımmmı almayayımmmı ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugur1000

ugur1000

Üye
    Konu Sahibi
alayımmmı almayayımmmı ??
arkadaşlar öğrenciyim böyle 2 yıl internet için götürebilirmi bu tablet yorumlar çok iyi ayrıca a+ kapasitifmiş ve xperia p ile çok yakın cpu ve gpu yu paylaşıyo :D szce dayanıklımıdır bugun androidin x86 sını denedim flash reklamlar bıle acılıyor herseyı yapabılıyorum yanı net falan (bana degıl ablam edırnede unıversıte okuyorda onun ıcın :D benım onayımla alıcak) 2 yıl gotursun mecburen autocad ıcın falan normal laptop alacagız ama 2 yıl gotururmu bana gore harıka ama sıze gore???

- - - Eklendi - - -

Bi yardım edin yaa bi yardım edin !!!! ben her konuya yardım ediyorum bana yardım eden yok cevaplayacagınız tek şey al veya alma demek !!!!

ugur1000

ugur1000

Üye
    Konu Sahibi
Yuh diyorum baska birsey demiyorum !!!

ugur1000

ugur1000

Üye
    Konu Sahibi
konu kilitlenebilir 5 kişi okudu 0 yardım sonunda aldım tableti güzel hızlı vs vs

Jitou

Jitou

Üye
Ben alma diyecektim:hmmm

ugur1000

ugur1000

Üye
    Konu Sahibi
yok tamam iyi çıktı dokunmatiği harikka pilide iyi 5-6 saat nete girilebiliyor tek srounu şarj aleti hem kısa hemde geç şarj ediyo pil 3,5 a şarj aleti 2 a :) azcık ısınma sorunu var ama çok değil 350 tl ye alırken teknosadaki adam daha önce görmemiş açtı yarım saat inceledi sonra dedi harika ve ucuz kendimede alayım dedi :D 350 tl ye bayagı iyi çıktı 750 tl yede poly pad almak var ama 750 verene kadar 1000 tl ye galaxy tab 10.1 alırım ayrıca 7208 hd ye jelly bean da gelecekmiş tadından yenilmeyecek :D jb de gelirse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt