alarm süresini uzatmak mümkün mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
alarm süresini uzatmak mümkün mü ?
Herkese merhaba.
c6-01 de alarm saati geldiğinde 1 dakika çalıp susuyor. bu süreyi uzatmak mümkün mü acaba ?
Söylemek istediğim ertelemek tekrarlamak değil. her çalışında 1 dakika çalması

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
aslında mod ile yapılabilir ama :hmmm birer dakika arayla kurarsan alarmı hiç susmaz o daha garanti, uyandırana kadar uğraştırır :) :good:

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
oda bi yöntem ama benim istediğim alarm sesi olan müzik mesela 3 dakikaysa o süre boyunca çalsın alarm :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
tamam dostum ne istediğini anladımda yapılabilir mi yapılabilir, ama mevcut olduğunu sanmıyorum forumda çünkü amaç uyanmaksa alarmın uzun değil rahatsızlık verici ve sık çalması gerek kanımca :) umarım sorununu modlayabilecek biri yardım eder :)

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
rahatsızlık konusunda haklısın da bakalım düşündüğüm gibi bi çözüm çıkacakmı .konuda uzman kişilerin yardımlarını bekliyoruz :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet Uzun Sesli Bir Müzik Koy Çalsın Dursun Yada Kullandiğin Müziği Arda Arda Ekle Hİç susmadan Çalsın :DAlarm Tekrarıda Düşür Min 5 Dk de Bir Heralde En Fazla

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığım alarm sesi 3 dakkadan uzun zaten ama 1 dk çalıp erteleniyor. dediğniz gibi 1er dk arayla alarm yapıncada yine 1 dk sonunda müzik bitip baştan başlıyor.mesele müziğin hiç susmadan bölünmeden çalması :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
Kullandığım alarm sesi 3 dakkadan uzun zaten ama 1 dk çalıp erteleniyor. dediğniz gibi 1er dk arayla alarm yapıncada yine 1 dk sonunda müzik bitip baştan başlıyor.mesele müziğin hiç susmadan bölünmeden çalması :)
zoru sev imkansızı iste senin durum bi nevi :kıskıs: amaç uyandırmak dostum tekrar tekrar söylüyorum uyanırsın müzik çalardan istediğin şarkıyı açarsn olmaz mıı :blink:

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
yanu uyanmada sıkıntı yok vücut saati alışmış zaten 7de alarm olmasada uyanıyorumda iş o 5 dk
müziğin çalması :)benim iş olmaz bu görünüşle

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
yanu uyanmada sıkıntı yok vücut saati alışmış zaten 7de alarm olmasada uyanıyorumda iş o 5 dk
müziğin çalması :)benim iş olmaz bu görünüşle
sonuçta telefon çalarken bile belli bi saniyeden sonra müzik başa alıyo devam etsin isteseler ilk yapılacak o var senin işten önce :) sen bence yavaş yavaş ümidi kes :)

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
başka bi çaresini bulcm artık. ilginiz için teşekkürler :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
:rica: ne demek :)

Üst Alt