alacağım telefona karar verdim ama yardım lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cardanadam

cardanadam

Üye
    Konu Sahibi
alacağım telefona karar verdim ama yardım lazım
evet arkadaşlar bende bekledim bekledim baktım bu nokiadan bir b*k olmuyacak sonunda samsung galaxy s2 almaya karar verdim yanlız ben 2. el bir telefon bakıyorum sıfırına o kadar para veremem 2. el bulabilirmiyim ve kaç para eder beni bilgilendirirseniz en kısa zamanda aranıza katılacam şimdiden teşekkür ederim

amcalu1

amcalu1

Üye
Piyasayi bilmiyorum ama 950-1000 lira vardır 2. Eli. Androidtelefonlari.com diye bir sitede çok ucuza satılıyormus ama güvenilirliği tartışilir

TeAmo42

TeAmo42

Üye
aynen kardeşim Bende s3 alacaktım bütçe yetersiz kaldı s2 almaya karar verdim ve 2 gün sonra alıyorum c6-01+500 tl veriyorum ben kutulu garantili. Yani 900 e gelmiş oluyor bana.

enaa_881

enaa_881

Üye
kardes androidtelefonlari.com da 1144 tl su anda gayet guvenilir bi site ben telefonu ekim gibi ordan aldim simdiye kadar bi sorun cikmadi ve zaten sitedeki yorumlari okursan 1 tane bile olumsuz yorum yok ve bu forumda da alan cok kisi var ve ben hicbirinden bi skayet duymadim

- - - Eklendi - - -

ikinci el fiyetlarini bilmiyorum ama bu fiyat zaten ikinci el fiyati gibi hemde sifir :)

firat1231

firat1231

Üye
xperia neo yuda tavsiye ederim.ama senin aklinda s2 varmis (:

cardanadam

cardanadam

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar ikinci elide o kadar pahalımı ya ben s3 den dolayı düşmüştür diye tahmin ediyordum

blacktalon

blacktalon

Üye
telefon bi ara dususe gecti ama suan durgun bence zor iner biraz bundan sonra cunku ozellikleri goz onune alirsak diger dusuk telefonlar gibi 800-900 tl olursa s2 ekmek gibi gider :) suanda galaxy s bile bin tl civari

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
teşekkür ederim arkadaşlar ikinci elide o kadar pahalımı ya ben s3 den dolayı düşmüştür diye tahmin ediyordum
Abi düşmüyor malesef... Şuan cihazın kullanımına göre fiyatlar 900 ila 1100 arasında değişiyor... :(

karayel90

karayel90

Üye
Yurtdışından Gelip Pasaportla Kayıt Altına Alınan Sıfır Cihazlar Var Benim Arkadaşım Aldı 1 seneden Beri Kullanıyor Hiç Bi Sorunu Çıkmadı

Hem Fiyatıda Uygun 850-950 Tl Arası Bi Fiyatları Var

avcitalip

avcitalip

Üye
bende inşallah yarın alacağım s2'mi,elden bulmaya bak ben elden buldum 850 dedi adam sonra babamla gittik telefona bakmaya adam tanıdık çıktı en son fiyatı ne olur dedim almaya gelince konuşuruz ama indirim yaparım dedi yani o cihazı ben 800 e alırım gibime geliyor elden alırsan daha uyguna bulabiliyorsun:oke:

cardanadam

cardanadam

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah arkadaşlar teşekkür ediyorum hepinize ne yapıp ne edip alacam bir tane s2

- - - Eklendi - - -

ya arkadaşlar tamda androidli bir cihaz almaya karar vermiştim nerden çıktı şimdi bu adobe olayı :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Flaş desteğini kaldırmış artık abi windowsphone da artık hem flaş hemde html5 desteği olacakmış.

enaa_881

enaa_881

Üye
eyvallah arkadaşlar teşekkür ediyorum hepinize ne yapıp ne edip alacam bir tane s2

- - - Eklendi - - -

ya arkadaşlar tamda androidli bir cihaz almaya karar vermiştim nerden çıktı şimdi bu adobe olayı :(
kardes flash html5tam manasiyla istekleri karsilamadan kullanimdan kalkmaz
android 4 cikmadan oncede flash android 4 e gelmeyecek dediler ama cikti ki ben adobe un bu isten cikacagini sanmiyorum malum piyasada o kadar android telefon varken

Kerim.

Kerim.

Üye
Bence neo veya neo v al.700-800tlye sıfır

cardanadam

cardanadam

Üye
    Konu Sahibi
kardes flash html5tam manasiyla istekleri karsilamadan kullanimdan kalkmaz
android 4 cikmadan oncede flash android 4 e gelmeyecek dediler ama cikti ki ben adobe un bu isten cikacagini sanmiyorum malum piyasada o kadar android telefon varken

adobe açıklamış diyorlar nekadar doğru bilmiyorum galba en iyisi bekleyip gelişmeleri takip etmek zaten elimdeki telefonda öldü gibi bir şey bakalım ne olacak

- - - Eklendi - - -

Bence neo veya neo v al.700-800tlye sıfır

benim hoşuma xperia s gitmişti onu almak istiyordum ama çok pahalı geldi bakalım şu flahs player durumu bir netlik kazansın ondan sonra bakacam şu telefon işine bu aralar telefon alınmaz anlaşılan

KayraBey

KayraBey

Üye
Vatan'da bugün indirim var.Bakmadan geçme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt