Akşam, günün bütün yorgunluğuyla işten/okuldan eve döndünüz...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pelın_

Konu Sahibi
Akşam, günün bütün yorgunluğuyla işten/okuldan eve döndünüz...
Akşam, günün bütün yorgunluğuyla işten/okuldan eve döndünüz, fakat eve geldiğinizde gördükleriniz karşısında bütün yorgunluğunuzu unuttunuz. Ne gördünüz?

zaza

zaza

Üye
eşyalar toplanmış ve bu mahalleden taşınıyoruz :ehe

mangdaşire

mangdaşire

Üye
annem herşeyin yerini degiştirmiş...

Dafny

Dafny

Üye
Onu :) <3

jeosalih

jeosalih

Üye
7 ay öncesine kadar eşimi. Şimdi ise minik oğlumun gülüşünü gördüğümde.

• Beğen
Tepkiler: Dafny

pelın_

Konu Sahibi
Odamı ve pc:)

jeosalih

jeosalih

Üye
Yeni nesil pek evlilik düşünmüyor yaw. Çevremdeki kişilerde hep aynı pc bağımlısı olduk. Giderek soyutlaşıyoruz hayattan ve gerçeklerden. Armudun sapı üzümün çöpü derken okadar evde kalmış insan varki çevremde.
(Bişey sorcam yazdıklarımın bu konuyla ne alakası var Allah aşkına? Ben alaka kuramadım da yazmış bulundum)

pelın_

Konu Sahibi
Yeni nesil pek evlilik düşünmüyor yaw. Çevremdeki kişilerde hep aynı pc bağımlısı olduk. Giderek soyutlaşıyoruz hayattan ve gerçeklerden. Armudun sapı üzümün çöpü derken okadar evde kalmış insan varki çevremde.
(Bişey sorcam yazdıklarımın bu konuyla ne alakası var Allah aşkına? Ben alaka kuramadım da yazmış bulundum)

ama haklısınvalla

__xXx__

__xXx__

Üye
masada sofra kurulmuş annemin yaptığı mis gibi mantı ve baklava beni sofrada bekliyor olarak görsem zıpkın gibi olurdum herhalde o sofraya karşı kimse tutamaz beni:D

• Beğen
Tepkiler: Dafny
zaza

zaza

Üye

iyide iyi bir iş sahibi olmadanda olmuyor sonuçta evi geçindirecek ve zamanı gelince çocuğa bakıcaksın ben bu sorumluluğu alabilirim ama zorlanırım neden zor olanı yapayımki biraz beklemekten kimseye zarar gelmez hem bu krizde, bu işsizlikte evlenenden şüpe ederim para bitince her iki taraf sataşacak yer arıyacak sonunda olan olucak çok gördük böyle durumlar.

jeosalih

jeosalih

Üye

iyide iyi bir iş sahibi olmadanda olmuyor sonuçta evi geçindirecek ve zamanı gelince çocuğa bakıcaksın ben bu sorumluluğu alabilirim ama zorlanırım neden zor olanı yapayımki biraz beklemekten kimseye zarar gelmez hem bu krizde, bu işsizlikte evlenenden şüpe ederim para bitince her iki taraf sataşacak yer arıyacak sonunda olan olucak çok gördük böyle durumlar.
Haklısın ama inan Allah yardım ediyor derlerya. Bişekilde geçiniyosun. Tam ümidinin kesildiği anda bir süprizle karşılaşıyorsun. Çokta korkulacak bir şey değil. (Korkun ama o kadar değil :) )

----------Eklendi @ 17:18:49 ---------- Yazıldı @ 17:18:01 ----------

masada sofra kurulmuş annemin yaptığı mis gibi mantı ve baklava beni sofrada bekliyor olarak görsem zıpkın gibi olurdum herhalde o sofraya karşı kimse tutamaz beni:D
offf karnım açıktı ya. Mantı dedin vurdun canevimden.

zaza

zaza

Üye
Haklısın ama inan Allah yardım ediyor derlerya. Bişekilde geçiniyosun. Tam ümidinin kesildiği anda bir süprizle karşılaşıyorsun. Çokta korkulacak bir şey değil. (Korkun ama o kadar değil :) )

ben yinede beklemekten yanayım sevdiğimi kaybetmek istemem :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
babam s2 almış :D

__xXx__

__xXx__

Üye

----------Eklendi @ 17:18:49 ---------- Yazıldı @ 17:18:01 ----------

offf karnım açıktı ya. Mantı dedin vurdun canevimden.
ah be kardeşim be sende mi çok seviyorsun

pelın_

Konu Sahibi
yada sakınlık:)

Mareşal

Üye
ailemi :(

fireman87

fireman87

Üye
Babam benden habersiz arabamı değiştirmiş, anahtarını yatağımın üzerine bırakmışsa o an dünyalar benim olur..

mstf_l

mstf_l

Üye
aksam okuldan eve gelmem ki gelirsem sabah gidemem :)

----------Eklendi @ 01:54:46 ---------- Yazıldı @ 01:53:58 ----------

hem geldigimde aksam degil gece hatta ertesi gun olmus olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt